Mów mi mistrzu: program TVP z celebrytami. Kiedy pierwszy odcinek reality show?

TVP pracuje nad nowym programem z udziałem celebrytów. Będzie to reality show "Mów mi mistrzu". W pierwszym odcinku udział wezmą m.in. Katarzyna Glinka i Aleksandra Szwed. O co chodzi w tym programie i kiedy premiera "Mów mi mistrzu"?

Nowy program "Mów mi mistrzu" TVP to reality show z udziałem polskich gwiazd i celebrytów - aktorów, wokalistów, dziennikarzy - którzy będą podawani różnym wyzwaniom lub będą wykonywać ciekawe zadania, jednak do ostatniej chwili nie będą wiedzieć, co dokładnie będą mieli zrobić.

Do tej pory wiadomo, że powstały już trzy odcinki programu, a jego producentem jest Marcin Perzyna, który niedawno przygotowywał m.in. show dla dzieci „Hit Hit Hurra!”. "Mów mi mistrzu" to autorski projekt Telewizji Polskiej.

Jak podaje serwis Wirtualne Media, w zrealizowanych już odcinkach "Mów mi mistrzu" pojawią się m.in. Katarzyna Glinka, Krzysztof Skiba i Aleksandra Szwed.

"Mów mi mistrzu" - kiedy premiera, gdzie oglądać?

Pierwsze trzy odcinki nowego reality show TVP zostaną wyemitowane w grudniu, jednak docelowo miałby się znaleźć we wiosennej ramówce stacji. Wszystko zależy od oglądalności. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie odbędzie się emisja. Wcześniej pokazy zaplanowane były na piątkowe wieczory (tuż po emisji Rodzinki.pl - czyli po godzinie 22.00).

Nowy program emitowany będzie na TVP2.

Więcej: