Kenzo dla H&M: zdjęcia ubrań i dodatków

Za niecały miesiąc do sklepów trafi ekskluzywna kolekcja H&M stworzona przez francuski dom mody Kenzo. Autorem zdjęć ubrań jest Oliver Hadlee Pearch. Kolekcja inspirowana jest elementami od dawna kojarzonymi z Kenzo, takimi jak szalone wzory i intensywne kolory.

Kenzo w H&M – premiera kolekcji 3 listopada

Już 3 listopada kolekcja KENZO x H&M będzie dostępna online i w ponad 250 sklepach H&M na świecie, w tym także w wybranych sklepach w Polsce.

– Już nie możemy się doczekać, żeby podzielić się ze wszystkimi światem wykreowanym przez KENZO x H&M pełnym pomysłowości, zabawy i miłości do mody – mówiła Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor w H&M.
– Przy okazji tej współpracy z H&M chcemy stworzyć coś ambitnego, przesunąć granice i przekazać całemu światu nową energię KENZO" – zdradzili Carol Lim i Humberto Leon, Dyrektorzy kreatywni KEZNO.

Ubrania będzie można kupić w dwóch sklepach w Polsce - przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie i w Galerii Krakowskiej. W naszej galerii znajdziecie najciekawsze ubrania i akcesoria Kenzo dla H&M.

Kenzo razem z H&M

Dom mody Kenzo został założony w 1970 roku przez Takada Kenzo w Paryżu. Pierwsza męska kolekcja została zaprezentowana na wybiegu w 1983 roku. Produkty Kenzo charakteryzują się intensywnymi kolorami, niebanalnymi wzorami i częstym wykorzystaniem słynnego  już w świecie mody – wizerunku tygrysa. 

Radio ZET/SI