Kierowca Ubera zaskakuje swoich pasażerów uroczą niespodzianką

Ten kierowca Ubera postanowił miło zaskoczyć swoich pasażerów a przy tym zrobić coś bardzo dobrego. Kiedy zostaje wezwany i pasażerowie wsiadają do auta, daje im... Zobaczcie. Wam też by się spodobało?

Każdy, kto wsiadłby do wezwanej taksówki i zobaczył taki widok na pewno by się ucieszył. Bo jak nie uśmiechnąć się mając przed sobą urocze psiaki, które podaje kierowca? Właśnie w ten sposób jeden z kierowców Ubera postanowił roztopić serca swoich klientów. Kiedy podchodzili do auta okazywało się, że w środku czekają na nich małe pieski. Zwierzaki miały okazję do kontaktu z człowiekiem i spędzenia dnia pełnego przygód. Z pewnością były to także przygody dla pasażerów. Ważniejsze jednak, że taką wyjątkową akcją kierowca Ubera postanowił wspomóc lokalne schronisko dla zwierząt, promując możliwość adopcji.

Co prawda niektórzy pozostali do psiaków na dystans, ale większość pasażerów po prostu nie mogła się ze zwierzakami rozstać. Nie straszna sierść ani alergia - te pieski po prostu skupiały na sobie całą uwagę jadących autem (z wyjątkiem kierowcy, ma się rozumieć). Zobaczcie, jak to wyglądało.

Też chcielibyście odbyć taką podróż?

Więcej: