Kim jest Marion Cotillard? To z nią Brad zdradził Angelinę? [GALERIA]

Brad Pitt I Angelina Jolie rozwodzą się. Pozew już wpłynął a oficjalną przyczyną rozstania są „różnice charakterów”. Nieoficjalną: romans Brada Pitta z Marion Cotillard. Kim jest i jak wygląda kobieta, dla której podobno Brad oddalił się od Angeliny?

Kim jest Marion Cotillard, która rzekomo przyczyniła się do rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta? Kiedy jedna z najbardziej rozpoznawanych par Hollywood ogłosiła, że się rozwodzi, gruchnęły plotki o romansie aktora z tą francuską aktorką. Ta, na wieść o rozwodzie "Brangeliny", zaprzeczyła i wyraziła smutek, że jest ukazywana jako „kobieta, która odebrała komuś męża” - szczególnie że jest w udanym związku.

Marion Cotillard - kim jest domniemana kochanka Pitta?

Brad Pitt i Marion Cotillard poznali się na planie filmu „Allied”. Podobno tzw. „chemię” między nimi widać było od początku, co wzbudzało w Jolie ogromną zazdrość. Cotillard, zdobywczyni Oscara za rolę Edith Piaf w filmie biograficznym o życiu legendarnej piosenkarki, znana jest m.in. z kontynuacji "Mrocznego Rycerza", "Incepcji" czy "O północy w Paryżu". Jest laureatką wielu prestiżowych nagród i bardzo utalentowaną aktorką, która mogła zainteresować Pitta. Niektóre źródła informują, że Angelina wynajęła prywatnego detektywa, który dostarczył jej niezbitych dowodów na to, że Brada i francuską aktorkę łączy więcej, niż przyjaźń na planie. Czy rzeczywiście tak było? Być może Angelina, która przecież poznała Brada także na planie filmowym, kiedy ten był związany z Jennifer Aniston, przez skórę czuła, że karma wraca?

Oficjalnie powodem rozwodu są różnice charakterów, które były przyczyną ostrych kłótni i spięć, do których w związku dochodziło w ciągu ostatnich miesięcy.

Czy Jolie miała powody do zazdrości? Zobaczcie, jak wygląda Marion Cotillard.

Więcej: