Wojtek Łuszczykiewicz - kim jest nowy juror Idola 2017?

Wojciech Łuszczykiewicz jest ostatnim, czwartym jurorem Idola 5. Kim jest nowy członek jury i skąd go znamy? Zobacz 5 rzeczy, których prawdopodobnie o nim nie wiesz.

Kim jest Wojciech Łuszczykiewicz, nowy juror Idola 2017? To pytanie pojawia się w sieci od chwili ogłoszenia, że to właśnie on dołącza do składu jurorskiej ekipy nowej edycji znanego talent show. Przypomnijmy, że Idol 5 ma ruszyć wiosną a dotychczas znanymi członkami jury Idola 5 są Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna i Janusz Panasewicz. Mamy zatem komplet jurorów.  Castingi do programu już ruszyły (ostatnie wkrótce we Wrocławiu), zatem przygotowania do nowej edycji programu ruszyły pełną parą.

Wojtek ma tysiące swoich wiernych fanów, jeśli jednak nie wiesz, kim jest nowy juror Idola 5, sprawdź kilka ciekawostek na jego temat.

Kim jest Wojciech Łuszczykiewicz - 5 ciekawych faktów

1. Jest znany obecnie przede wszystkim jako wokalista zespołu Video, jednak wcześniej grał w grupie o nazwie Superpuder (który został przekształcony właśnie w grupę Video).

2. Z Superpudrem nagrał teledysk z udziałem... Renaty Beger: do utworu "Film Renaty".

3. W 2001 roku brał udział w pierwszym reality show polskiej produkcji: "Dwa Światy".

4. W 2009 na jednej z muzycznych imprez zrobił wokół siebie sporo zamieszania. Przybył na nią ze swoją partnerką, ale całował się z... kolegą z zespołu.

5. W 2014 roku wraz z grupą Video nagrali wyjątkowy teledysk do piosenki "Dobrze, że jesteś". To pierwszy utwór w Polsce zaprezentowany w całości w polskim języku migowym.

Teraz Wojciech Łuszczykiewicz będzie jurorem Idola 5. Jak sprawdzi się w tej roli? Przekonamy się za kilka miesięcy.

Więcej: