Kinga Rusin przeszła metamorfozę. Jak wygląda w tej fryzurze?

Dziennikarka i prezenterka Kinga Rusin chyba poczuła wiosnę i postanowiła odświeżyć swój wygląd. Postawiła na nową fryzurę.

Wiosna to czas na urodowe metamorfozy. Właśnie wtedy wiele kobiet decyduje się na jakąś zmianę wyglądu lub odświeżenie garderoby. Na to pierwsze postawiła Kinga Rusin. Prezenterka od wielu lat wierna była długim kosmykom, rozwiewającym się na boki twarzy. Wreszcie przyszedł czas na zmianę. Choć nie jest to tak drastyczne posunięcie, na jakie niedawno zdecydowała się np. Brodka, to jednak przycięcie włosów tu i ówdzie może wiele zmienić. Tak jest właśnie z grzywką, na którą postawiła Rusin.

Dziennikarka zaprezentowała na Instagramie swój nowy, odświeżony image. Na zdjęciu, które zamieściła, pokazuje się z lekką, wycieniowaną grzywką.

Trzeba przyznać, że nowa fryzura nadaje Kindze Rusin promiennego wyrazu. Fani twierdzą, że dzięki tej zmianie wygląda bardzo dziewczęco, a grzywka odjęła jej lat. Jeszcze ktoś zasugerował, że prezenterka jest podobna do Ani Przybylskiej. Co myślicie?

RadioZET.pl/SA