Kings of Leon w Krakowie: wielka niespodzianka dla Polaków

Koncert Kings of Leon w Polsce za nami. 8 września grupa zagrała w krakowskiej Tauron Arenie. Był to jedyny halowy koncert zespołu w tym roku, na którym ekipa postanowiła zrobić polskim fanom wielką niespodziankę.

Kings of Leon w Krakowie to koncert, na który fani grupy czekali od dłuższego czasu. Najlepsza koncertowa publika – bo tak o Polakach mówią chłopaki z Kings of Leon, podobnie jak wielu innych wykonawców światowego formatu – doczekała się wielkiej niespodzianki od zespołu. O co chodziło? O nowe utwory!

Kings of Leon – setlista koncertu i nowe piosenki

Zespół właśnie w Krakowie postanowił zagrać dwie świeże piosenki, choć przygotowywał się na zaprezentowanie nowego repertuaru dopiero na niemieckiej Loollapaloozie. Wszystko było już podobno ustalone z wytwórnią, ale grupa zmieniła zdanie. „Wiecie co? P***rzyć to!” – powiedział Caleb. Koncert KoL w Polsce rozpoczął się właśnie od premierowego utworu z nadchodzącej płyty „Walls”, zatytułowanego „Over”.

Po kilku znanych utworach zagrany został kolejny nowy kawałek „Waste a Moment”, który dziś pojawił się także na YouTube.

Grupa zagrała w sumie 21 utworów. Poza dwoma kawałkami premierowymi były oczywiście znane hity – jak „Crawl”, „Supersoaker”, „Closer”, „Use somebody” czy „Sex on Fire” (na zakończenie koncertu).

Nowa płyta Kings Of Leon

Dwa utwory z płyty „Walls”, które Kings Of Leon zagrał w Polsce, są świetną zapowiedzią nowego materiału. Na płytę "Walls" fani grupy czekają od trzech lat. Ostatni, szósty studyjny album zespołu, zatytułowany "Mechanical Bull", ukazał się we wrześniu 2013 roku i cieszył się w Polsce ogromną popularnością. Jak będzie z nowym materiałem? Przekonamy się niebawem. Premiera kolejnego albumu Kings Of Leon zaplanowana jest na 14 października, a już od 9 września dostępna jest w preorderze razem z pierwszym singlem, którym jest właśnie "Waste a Moment".

Kto z Was był na koncercie Kings Of Leon w Polsce? jak się bawiliście?

Więcej: