Metro, dwie wokalistki i przebój Prince'a. To wykonanie podbija sieć

W takiej atmosferze moglibyśmy jeździć codziennie do pracy - zapewne tak pomyśleli pasażerowie metra we Frankfurcie nad Renem, którym dwie wokalistki sprawiły muzyczną niespodziankę. KIDDO KAT i Heidi Joubert porwały swoim wykonaniem pasażerów pociągu. A jeden z gapiów – Ozzy Lino – pozwolił sobie na spontaniczny rap.

Utwór „Kiss” Prince'a sprawia, że nogi same rwą się do tańca. Doskonale wiedzą o tym KIDDO KAT i Heidi Joubert, które rozweseliły pasażerów metra we Frankfurcie. Kobiety przy akompaniamencie gitary i bębnów „rozbujały” wagon.

Ich muzyka porwała także pasażera w okularach, który jak się okazało, wcale nie odstawał wokalem od pań. Zobaczcie show, za które cała trójka zebrała brawa. Zasłużenie!

Koncerty gwiazd w komunikacji miejskiej

Być może wokalistki z metra we Frankfurcie oglądały słynny już występ U2, który zespół dał w 2015 roku w nowojorskim metrze. Taką niespodziankę przygotował dla Amerykanów prowadzący „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Grupa rozpoczęła występ od piosenki „I Still Haven't Found What I'm Looking For”. Żaden z przechodniów nie rozpoznał znanych muzyków, dlatego Fallon stwierdził, że czas na plan B i należy zdjąć przebrania. Wtedy nikt już nie miał wątpliwości, że tajemniczy zespół to U2.

Popis wokalnych umiejętności w publicznym miejscu dała także Ewa Farna. Jeden z czeskich portali zaproponował polskiej wokalistce nagranie oryginalnego filmu.

Czesi chcieli, aby popularna w ich kraju piosenkarka zaskoczyła pasażerów komunikacji miejskiej. Ewa miała dosyć nietypowe zadanie – nie dość, że musiała zaśpiewać piosenkę, stojąc w jadącym tramwaju, to jeszcze musiała to zrobić przy akompaniamencie akordeonu. Jej wykonanie hitu Calvina Harrisa „How Deep Is Your Love” bardziej niż pasażerowie docenili jednak internauci.

Zupełnie inaczej na widok gwiazdy zareagowali pasażerowie dworca kolejowego w Londynie. Szczęśliwi ci, którzy 5 lutego akurat przejeżdżali przez St Pancras. Elton John zagrał na fortepianie stojącym nieopodal metra i oczywiście zebrał gromkie brawa od podróżujących.

Jak oceniacie występ wokalistek z niemieckiego metra?

Radio ZET/SJ

Więcej: