Co dalej z „Klanem"? Kurski podjął decyzję

Ostatnie doniesienia o zakończeniu produkcji „Klanu" w wakacje okazały się nieprawdziwe. Wiadomo, że serial powróci na antenę TVP1 jesienią. Nie wiemy jednak na jak długo.

Jak podają Wirtualne Media, Telewizja Polska finalizuje proces renegocjacji umów na produkcję ulubionych seriali Polaków. Nowe odcinki „Klanu" widzowie będą mogli oglądać już jesienią tego roku. Choć zdjęcie na planie już się rozpoczęły, nie wiadomo jeszcze ostatecznie, czy serial emitowany będzie – tak jak w zeszłym roku – od końca sierpnia czy dopiero we wrześniu.

Jakiś czas temu plotkowano, że serial przedstawiający losy rodziny Lubiczów ma być zastąpiony zupełnie nową produkcją. Mówiono, że Telewizja Polska rozpoczęła już produkcję serialu  „Złoty wiek". Akcja tego serialu ma się toczyć w XVI wieku na dworach królów z dynastii Jagiellonów.

W ostatnim odcinku przed wakacjami chory na białaczkę Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) miał wziąć ślub z Wigą (Dorota Kamińska), ale nagle zasłabł. Co będzie dalej? Czy Paweł wyzdrowieje? Na szczęście fani „Klanu" poznają odpowiedź na to pytanie już  niedługo.

Radio ZET/SI