Kochanie, ratujmy nasze dzieci - kiedy 2 sezon show TVP2?

TVP2 zapowiada 2. sezon show "Kochanie, ratujmy nasze dzieci". Twórcy szukają właśnie chętnych do nowej edycji. Kiedy emisja w TV?`

Program "Kochanie, ratujmy nasze dzieci" emitowany był na TVP2 od 15. września. - w czwartki o godzinie 20.40. 24.11. wyemitowany został 10. i ostatni odcinek pierwszej serii. Choć produkcję śledziło średnio niespełna 950 tysięcy widzów, TVP2 zdecydowało się na zrealizowanie kolejnej edycji. Już teraz poszukiwani są kolejni uczestnicy programu: rodzice i ich dzieci w wieku 5-15 lat.

Show "Kochanie, ratujmy nasze dzieci" oparte zostało na formacie BBC pt. "Honey, We Are Killing The Kids" ("Kochanie, zabijamy dzieciaki"). Ideą produkcji jest ukazanie rodziców i ich dzieci, zmagających się z otyłością, nadwagą czy niechęcią do jedzenia i pokazanie im nowych, prawidłowych nawyków żywieniowych. W programie specjaliści doradzają, jak się odżywiać i jak być zdrowym. Przedstawiają tez możliwe konsekwencje niewłaściwego odżywiania i przestrzegają przed chorobami.

"Kochanie, ratujmy nasze dzieci" - kiedy drugi sezon?

Widzowie, którzy śledzili pierwszą serią programu i są zainteresowani kolejnym sezonem, jeszcze będą musieli zaczekać na konkretne informacje o tym, kiedy program powróci na ekrany. Prawdopodobnie będzie to wiosną 2017, jednak - jak informuje serwis Wirtualne Media - nie podjęto jeszcze decyzji w tej sprawie.

Trwają poszukiwania rodzin, które chcą wziąć udział w programie. Aby się zgłosić należy wysłać zgłoszenie wraz z opisem rodziny i zdjęciami na adres e-mail @zdrowedzieci@tvp.pl.

Oglądaliście pierwszy sezon programu?

Więcej: