Asteroidy zniszczą Ziemię już we wrześniu?

Koniec świata niestety czeka nas podobno jeszcze w tym roku. Autorzy teorii spiskowych i przepowiedni zagłady nigdy nie byli tak zgodni. Według nich asteroida uderzy w Ziemię między 22 a 28 września 2015 r. Mimo, że to już kolejna data "ostatecznej zagłady" spiskowcy nie tracą nadziei - może tym razem będą mieli rację?

"Tanie latanie? Kup bilet z Radiem ZET! Wakacje same się nie wybiorą..."

O końcu świata słyszymy regularnie. Data unicestwienia życia na Ziemi co jakiś czas pojawia się w sieci i w mediach. Większość z nas z rozbawieniem czyta, że tym razem już na pewno wszyscy zginiemy, jednak nadal istnieje rzesza zwolenników katastroficznego myślenia. Skoro Nostradamus nie miał racji, na pewno znajdzie się inny prorok.

Koniec świata 2015 - kiedy nadejdzie zagłada Ziemi?

Najnowsza data końca świata to jesień 2015. Naszą planetę ma zniszczyć asteroida, która uderzy między 22 a 28 września. Zwolennicy teorii o zagładzie są zgodni co do daty, jednak różnią się ich wizje końca życia.

Koniec świata 2015 - jak zakończy się życie na naszej planecie?

Najpopularniejsza teoria mówi, że asteroida sama w sobie nie zniszczy całej planety, ale zapoczątkuje szereg procesów, prowadzących do zakończenia życia na Ziemi. Najpierw czeka nas podobno 7 lat ucisku i wprowadzenie Nowego Porządku Świata.

Potem będzie tylko gorzej - nastąpi objawienie Bestii, a papież Franciszek, przyjmując rolę fałszywego proroka z Księgi Objawienia, poprowadzi nas ku zgubie.

Wierzymy czy nie, to tylko kolejny dowód na to, że warto wykorzystać wakacje 2015 w pełni - kolejnych może nie będzie.

Więcej: