Kot znany pod pseudonimem „Czarny” robi karierę na budowie i w internecie

„Czarny” ma niespełna półtora roku i mieszka na budowie w Chile, gdzie wszyscy pracownicy traktują go z poważaniem, niczym kierownika budowy. Nic dziwnego – w końcu „Czarny” jako jedyny dogląda budowy 24 godziny na dobę. Skradł serca kolegom po fachu i internautom z całego świata.

Kot budowniczy „Czarny” jest pupilem pracowników i gwiazdą lokalnej telewizji. Jedna z pań sprzątających uszyła zwierzakowi specjalną odblaskową kamizelkę – w końcu nie różni się tak bardzo od pozostałych pracowników budowy. Od roku z ogromnym zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki, do których należy pilnowanie terenu i nadzorowaniu budowy.

Do tego jest inteligentny, komunikatywny i… uwielbia pieszczoty. To za pewne z tego powodu ma tylu przyjaciół w pracy. Jego zapał do pracy docenili także telewidzowie i użytkownicy sieci. Poznajcie kota budowniczego z Chile.

Ciekawe, czy „Czarny” po skończeniu budowy przejdzie na emeryturę. Według nas zasłużył na odpoczynek ;).

Kot da Ci pracę…

Jak widać koty to bardzo pracujące zwierzęta. Ale zapewne miłośnicy rasowych kotów zgodzą się, że to także charakterne pupile, które wymagają wyjątkowej opieki.

Hitem internetu zostało w kwietniu pewne ogłoszenie o pracę. Jego nadawca poszukuje „kamerdynera dla kotów”. Oczekiwania nie są duże, a można naprawdę sporo zarobi - wynagrodzenie rzędu 10 zł za godzinę pracy, a dodatkowo zatrudniony na tym stanowisku ma szansę na premię uznaniową.

Jakie obowiązku musi spełniać kandydat na kamerdynera dla kota rasowego? Dowiecie się z tego artykułu.

Radio ZET/SJ

Więcej: