Kot znalazł sobie wyjątkową zabawę!

Koty to wyjątkowe zwierzęta. Czy małe, czy duże - zawsze są skore do zabaw. Niekiedy potrafią rozśmieszyć do łez, innym razem, ich zachowanie chwyta za serce. Ten kociak znalazł sobie wyjątkową zabawę, która nie tylko śmieszy, ale i topi serce.

Wszyscy znamy "Alicję po drugiej stronie lustra". Tytułowa bohaterka wchodziła w lustro i po chwili znajdowała się w krainie, w której czekali na nią przyjaciele... Cóż, ten kot mógłby opowiedzieć podobną historię - tyle że jego "przyjaciel" istnieje naprawdę i naprawdę znajduje się po drugiej stronie... szyby. Tak w skrócie opowiedzieć można ulubioną zabawę Giunnessa - czarnego kota, którego filmiki i zdjęcia można oglądać w sieci. Jego właścicielka prowadzi kocurowi konto na YouTube, Instagramie, a nawet na Google+.

Na YouTube znalazła się już cała seria filmików, na których kociak bawi się z panem "po drugiej stronie szyby". Guinness mieszka ze swoją panią i drugim kotem (rudym Pimmsem) w wieżowcu, którego ściany są ze szkła. Co pewien czas zjawia się ekipa myjąca szyby, z którą Guinness wyraźnie się zaprzyjaźnił. Ciągle biega za gąbkami i sprzętami do mycia, próbując je złapać. Widać, że panowie za oknem także polubili swojego czarnego pomocnika.

Zobaczcie kilka zabawnych filmików z udziałem kociej gwiazdy internetu.

Więcej: