Królowa jednej nocy - odcinek 32. STRESZCZENIE. Kartal skazany!

32. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w TVP1 już 169 listopada o godzinie 18.35. Aziz nadal jest w stanie krytycznym, a Kartal w więzieniu czeka na sprawę sądową. O wszystkim zaważyć może jedna kula, którą musi odzyskać Osman. Sprawdź streszczenie nowego epizodu serialu z Meryem Uzerli.

"Królowa jednej nocy" - odcinek 32. Streszczenie zapowiada wiele szokujących wydarzeń. Rodzina Alkana dosłownie się rozpada. Huma chce odejść od Hakana, Esra wpada w histerię po postrzeleniu ojca, Mert nienawidzi Kartala za to, co zrobił, ale ojca też za to, że go nie kochał. Selin postanawia wyprowadzić się z posiadłości Aziza. Jednak nikt nie wie, że to Osman stoi za tym wszystkim... Co wydarzy się w nowym odcinku?

Królowa jednej nocy: odcinek 33. Streszczenie epizodu z 17.11. Kartal przejrzał Osmana!

"Królowa jednej nocy" - odcinek 32. STRESZCZENIE

Wkrótce ma odbyć się rozparawa Kartala. Nadal jest on jedynym podejrzanym o próbę zabicia Aziza. Nic nie wskazuje na to, że może być inaczej. Jednak jest szczęśliwy, że wreszcie i on, i Selin znają całą prawdę. Chce, by kobieta zabrała dziecko i wyjechała z Turcji. Selin udaje się więc do domu i zabiera swoje rzeczy. Napotyka Humę, która z hukiem wyrzuca ją za drzwi.

W tym czasie Esra postanawia jechać do Kartala do więzienia. On mówi jej, że to nie on postrzelił ojca. Esra mu wierzy.

- Dlaczego mi to zrobiłeś? - pyta Esra.

- Ja Ci nic nie zrobiłem. Chciałem tylko, byś mnie uwolniła.

- Dlaczego tego chciałeś? Nie mogłeś mnie pokochać? Ja na Ciebie czekałam. (...) Trafiłam w ślepe miejsce w twoim sercu. Wiem, że ty byś nikogo nie zabił. ale dlaczego mnie zabiłeś?

- Ja też jestem martwy. Zjednoczyliście się i zabiliście mnie.

Aziz w szpitalu walczy o życie. Osman postanawia dowiedzieć się, czy na pewno jego stan jest krytyczny. Wypytuje lekarza, jednak ten nie może powiedzieć mu nic więcej.

Rusza rozprawa w sądzie. Stawia się cała rodzina, poza Humą, która zostaje w szpitalu. Wszystko idzie dobrze - wydaje się, że sędzia jest przychylnie nastawiony do Kartala i jego zeznań. Jednak w ostatniej chwili pojawiają się nowe dokumenty. Kartal dostaje karę dożywotniego więzienia...

Okazuje się, że to Oktay podmienił kule tuż przed testami biegłych. Wszystko wskazuje na to, że to Kartal strzelał a kula, która ugodziła Aziza, wyszła z jego broni. Co teraz będzie?

Królowa jednej nocy: odcinek 34. Selin zdradza przed Kartalem swoje kłamstwo...

"Królowa jednej nocy" - odcinek 32. Zdjęcia

"Królowa jednej nocy" na VOD

Premierowe odcinku serialu emitowane są od poniedziałku do piątku. Przypominamy, że po emisji w telewizji materiał dostępny będzie na VOD TVP (vod.tvp.pl).

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: