Królowa jednej nocy: odcinek 10 - STRESZCZENIE. Kartal robi test na ojcostwo. Wynik jest zaskakujący

Królowa jednej nocy: odcinek 10 w TVP 1 już w czwartek 13.10. o 18.35. Co sie wydarzy? Oto streszczenie i zdjęcia 10 epizodu. Kartal nie daje za wygraną - robi test na ojcostwo. Wynik okazuje się być zaskakujący!

Królowa jednej nocy - odcinek 10. streszczenie wydarzeń. W poprzednich odcinkach Kartal dowiedział się, że Selin ma syna. Od początku podejrzewa, że Osman jest jego dzieckiem. Jednak Selin ciągle twierdzi, że ma dziecko z kimś innym - z mężczyzną, w którym zakochała się po romansie z Kartalem. Kiedy okazało się, że mały Osman zaginął, wszyscy połączyli siły poszukując go. Biegając po lesie Selin przewraca się i skręca nogę, jednak Kartal, który jest tuż obok, pomaga jej i odnajduje wreszcie chłopca. Razem wracają do szukających ich Esry i Aziza. Tuż po tym Esra mówi mężowi, że chciałaby mieć dziecko. Jednak Kartal najpierw chce dowiedzieć się, czy Osman jest jego synem. Postanawia zrobić testy na ojcostwo.

Do Stambułu przybywa Sadik, przybrany brat Selin. Ma informacje w sprawie morderstwa ich ojca. Okazuje się, że prawdopodobnie nie został zabity. Rodzeństwo chce porozmawiać z Azizem, który jest tym wyraźnie zaniepokojony.

Królowa jednej nocy - odcinek 12. STRESZCZENIE epizodu 17.10.

Królowa jednej nocy - odcinek 10. streszczenie

Aziz ma koszmary senne. Boi się, że na jaw wyjdzie ukrywana przez niego prawda. Po rozmowie z Selin i Sadikiem znika pod pretekstem ważnych spraw. Sadik i Selin mają spotkać się z tajemniczym informatorem w jednym z hoteli.

Kartal spotyka się z Emre i dowiaduje od niego, że rodzina Aziza chciała go znowu zatrudnić i wypytuje o dziwne sprawy. Przyjaciele dochodzą do wniosku, że to podstęp a Huma i Mert prawdopodobnie wynajęli prywatnego detektywa. Kartal postanawia przeszukać pokój siostry pod jej nieobecność. Znajduje zdjęcia Selin i Emre.

Tymczasem Aziz udaje się do człowieka, który przed laty miał zabić na jego zlecenie ojca Kartala. Grozi mu bronią, chce dowiedzieć się, kto mógł powiadomić Sadika, że jego ojciec, Osman, żyje.

Kartal spotyka się z Selin i informuje ją, że jest śledzona. Pokazuje zdjęcia, wykonane przez prywatnego detektywa. Selin nie wie, co w tej sytuacji zrobić. Mężczyzna ostrzega ją, że jest pod obserwacją i niesie zagrożenie swojemu dziecku. W tej samej chwili dzwoni lekarz z wynikiem testu na ojcostwo. Okazuje się, że jest tak, jak mówiła Selin... Jednak kobieta wydaje się sama być zaskoczona takim wynikiem. Kartal jest zasmucony - to, że Selin poznała i pokochała innego mężczyznę musi być w takim razie prawdą.

Po chwili to Selin odbiera dziwny telefon. Nieznany głos mówi: „odtąd prawdą będzie tylko to, co sama powiesz. Każda ich prawda będzie oparta na twoich kłamstwach. Dopóki oni sami nie przeżyją bólu, którego pozwolili tobie doświadczyć”. „Co ze mnie za matka. Zdradziłam swoją miłość" – mówi Selin. Wychodzi z garażu i spotyka Kartala i Esrę bawiących się z Osmanem. Kartal powiedział żonie, że zgadza się na dziecko.

Aziz odwiedził człowieka, który dawno temu miał wykonać dla niego „zlecenie”. Jednak prawdopodobnie mężczyzna nie wywiązał się z zadania. Alkan postanawia surowo go ukarać i odbiera mu życie.

Esra udaje się do szpitala, by wykonać testy płodności. Podczas przerwy w badaniu wdaje się w kłótnię z obcą kobietą. Personel dzwoni po Kartala, który przybywa do placówki po żonę. Nie wie, że także Selin udała się do tego samego szpitala... Kobieta odwiedza jednego z lekarzy i dziękuje mu za... zafałszowanie wyniku testów rodzicielskich. Pod drzwiami stoi Kartal...

Królowa jednej nocy - odcinek 10. Zdjęcia

Więcej: