Królowa jednej nocy: odcinek 11. STRESZCZENIE. Kartal dowie się, o kłamstwie Selin?

"Królowa jednej nocy": odcinek 11. STRESZCZENIE wydarzeń. Prywatny detektyw jest coraz bliżej poznania prawdy o Selin i Kartalu. Tymczasem Aziz postanawia oświadczyć się Francuzce. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie Królowej jednej nocy w 14.10.?

Nowy odcinek "Królowej jednej nocy" w TVP już w piątek 14.10. o 18.35. Poprzedni epizod zakończył się bardzo niespodziewanie. Widzowie serialu z zapartym tchem obserwowali ostatnią scenę: Selin jest u lekarza, który sfałszował testy na ojcostwo Kartala, a Kartal stoi tuż za drzwiami... Jak się zakończy ta scena? Oto streszczenie 11. odcinka "Królowej jednej nocy".

Królowa jednej nocy - odcinek 14. Streszczenie i zdjęcia epizodu 19.10.

"Królowa jednej nocy": odcinek 11. STRESZCZENIE

Okazuje się, że Kartal nie zauważa Selin w pokoju lekarza. Kobieta odetchnęła z ulgą, że jej fałsz nie wyjdzie na jaw. Lekarka oznajmia Esrze, że wynik badania był dobry i może mieć dzieci. Kartal nie wydaje się jednak być tym zadowolony. Między małżonkami dochodzi do kłótni na korytarzu szpitala. Wszystko obserwuje Selin. Kiedy Esra oburzona wychodzi, a tuż za nią Kartal, ukradkiem opuszcza szpital.

W tym odcinku na jaw wychodzi kilka drobnych wątków. Okazuje się, że Mert ma dziewczynę, która jest gotowa zrobić wiele, by go uszczęśliwić. Podobnie jak... służąca z domu Aziza - Elin. Dziewczyna jest oczarowana Mertem.

Aziz wzywa wszystkich członków rodziny na spotkanie w domu.

- "Dziś podjąłem ważną decyzję. Decyzję, która dotyczy nas wszystkich. I właśnie dlatego chciałem najpierw z wami się tym podzielić" - mówi.

- "Czy to dotyczy naszej rodziny?" - pyta Esra.

- "Mnie, ale oczywiście dotyczy też naszej rodziny".

- "Umieramy z ciekawości. Już możesz nam spokojnie powiedzieć" - dopytuje Hakan.

Kiedy wreszcie pada odpowiedź, wszyscy dębieją.

-"Chcę ożenić się z Selin" - pada odpowiedź z ust Aziza. Esra jest szczęśliwa i mu gratuluje. Wszyscy mają nietęgie miny, ale za chwilę też składają wymuszone gratulacje. Córka i jej ojciec już planują zakup pierścionka zaręczynowego dla Selin.

Rodzina boi się, że połowa majątku trafi w ręce Selin. Huma twierdzi, że już niebawem prawda o Francuzce wyjdzie na jaw. Mert postanawia sięgnąć po pomoc swojej dziewczyny - pani adwokat Zerrin.

Tymczasem Kartal spotyka się z Sadikiem i rozmawiają o przeszłości... W starych "brudach" dalej grzebie zatrudniony przez Humę detektyw. Chce dowiedzieć się, czy Kartal 4 lata temu wyjechał do Francji. Jest coraz bliżej poznania prawdy...

Królowa jednej nocy: odcinek 11. ZDJĘCIA

Więcej: