Królowa jednej nocy: odcinek 12. STRESZCZENIE. Czy Selin przyjmie oświadczyny Aziza?

12. odcinek Królowej jednej nocy już w poniedziałek 17.10. o godzinie 18.35. Czeka nas wiele zwrotów akcji i interesujących tajemnic. Akcja komplikuje się coraz bardziej. Mert gra w otwarte karty, ale Selin chce zadać mu cios... Co się wydarzy w nowym epizodzie?

Królowa jednej nocy: odcinek 12. Streszczenie nowego epizodu zawiera wiele ciekawych wątków.

W poprzednim odcinku Królowej jednej nocy wydarzyło się bardzo wiele. Esra wdała się w awanturę w szpitalu, Aziz oświadczył rodzinie, że chce, by Selin została jego żoną, a Elin, służąca Alkana, dowiedziała się o romansie Merta z ważną panią adwokat. Do tego prywatny detektyw jest coraz bliżej rozwiązania zagadki. Dowiedzieliśmy się, że Selin sfałszowała wyniki badań na ojcostwo Kartala. O mały włos jej kłamstwo nie wyszło na jaw. Wcześniej, kiedy okazało się, że Kartal nie jest ojcem jej dziecka - a przynajmniej tyle wyszło z testów - kobieta odebrała bardzo tajemniczy telefon. Czy to z tą samą osobą rozmawiała w drodze, jadąc autem o spotkaniu z lekarzem w szpitalu? Powiedziała wtedy rozmówcy o Azizie: "z każdym krokiem i z każdym swoich oddechem zbliża się do grobu". Czy Selin rzeczywiście jest tak cyniczna i mogła wszystko ukartować od początku do końca? Co wydarzy się w kolejnym odcinku Królowej jednej nocy? Oto streszczenie epizodu 12!

Królowa jednej nocy - odcinek 13. streszczenie i zdjęcia

Królowa jednej nocy - odcinek 12. STRESZCZENIE

Kim jest Oktay? To nowa postać, która pojawia się w kolejnym epizodzie serialu. Domyślamy się, że łączyło go coś z Humą i dwoje nie są sobie nadal obojętni. Ale jest to też wróg Aziza - okazuje się z jego rozmowy z Humą. Z pewnością pojawienie się tej postaci nie jest przypadkowe...

Kartal i Selin przypadkiem spotykają się na korytarzu. Mężczyzna mówi, że wie o oświadczynach Aziza. Selin wyjaśnia, że jeszcze nie podjęła decyzji. Kartal mówi wtedy do niej gorzkie słowa:

- "Jeszcze tylko chwilę. Będziesz z płaczem przypominała sobie tę niewinna dziewczynę, która była we Francji. Nawet łzy nie wystarczą, by zmyć twoje błędy".

- "Kartal, mylisz się. Podczas gdy wszyscy we Francji się śmiali, to ta dziewczyna jako jedyna płakała. Teraz wszyscy będą płakać, a ona będzie się śmiać" - odpowiada Selin.

Do Stambułu przyjeżdża rodzina Sadika oraz matka Selin. Kobieta jest zaskoczona, kiedy widzi Kartala i dowiaduje się, że jest zięciem Aziza. Nie wie, co zamierza jej córka. Uważa, że chce się zemścić. W międzyczasie Aziz planuje na wieczór przyjęcie. Chce się dowiedzieć, jaka jest decyzja Selin co do ich przyszłości.

Mert podstawia Selin do podpisania umowę, w której zrzeknie się prawa do jakiegokolwiek majątku w razie poślubienia Aziza. Jednak kobieta prosi o czas do namysłu. Wkrótce wyjaśnia Mertowi, by zaczekał z informacją do kolacji - wtedy pokaże mu, co znaczy miłość...

Królowa jednej nocy - odcinek 12. zdjęcia

Więcej: