Królowa jednej nocy - odcinek 13: STRESZCZENIE. Selin zostanie żoną Aziza

Królowej jednej nocy - odcinek 13, streszczenie wydarzeń. Nowy epizod wreszcie przyniesie wyjaśnienie kwestii zaręczyn. Na jaw wyjdzie też zagrywka Merta. Aziz wścieknie się na syna a Huma i jej mąż postanowią zdradzić Alkanowi wszystko, co wiedzą o jego nowej ukochanej. Oto streszczenie 13. odcinka produkcji.

13. odcinek serialu Królowa jednej nocy na TVP1 18 października o godzinie 18.35. Powtórka we wtorek 19.10. o 10.55. W nadchodzącym epizodzie Selin zagra kartami Merta. Pod pozorem wyjaśnienia Azizowi szczerości swoich uczuć zdradzi mu, że Mert bardzo boi się o to, że nowa kobieta ojca chce go ogołocić z majątku...

Królowa jednej nocy - odcinek 14. Streszczenie i zdjęcia epizodu 19.10.

Królowa jednej nocy - odcinek 13. STRESZCZENIE i opis wydarzeń

W nowym odcinku "Królowej jednej nocy" wyjdzie na jaw wiele nowych faktów. Oktay, który pojawił się w ostatnim odcinku, sporo namiesza. W 13 epizodzie dawny kochanek Humy i - jak się okazuje - ojciec jej córki spotka się z prywatnym detektywem i opowie mu nieco o rodzinie Aziza Alkana. Pomoże mu także w poskładaniu elementów układanki, nad którą pracuje.

- "Chciałem spytać cie o Kartala. Cztery lata temu przeżył we Francji coś wielkiego. Co to mogło być?" - pyta detektyw.

- "Mój pani, co takiego wielkiego może się wydarzyć w życiu człowieka? Miłość! (...).  Kartal ożenił się z córką Aziza nie z własnej woli. Potem, 4,5 roku temu, wyjechał w sprawach służbowych do Francji. Tam poznaje kobietę i zakochuje się w niej. Następnie chce się rozwieść z żoną i wyjechać do kobiety, którą pokochał. Jego żona to wariatka. Prowadząc auto wjechała prosto w drzewo" - wyjaśnia Oktay.

Czy teraz detektyw będzie mógł dokładnie poznać wszystkie szczegóły, a to, co już wie opowie Humie?

Tymczasem sprawa zaręczyn idzie do przodu. Selin wreszcie zdradza, czy wyjdzie za Aziza. Alkan jest szczęśliwy i zakłada kobiecie pierścionek zaręczynowy, który wybrał razem z Esrą. Rozgoryczony Kartal nie potrafi ukryć swojego rozczarowania. Bije brawo, jednak wyraźnie widać jego niezadowolenie. Za chwilę dochodzi do sceny, którą Selin dobrze sobie ukartowała... Pod pozorem deklaracji, że wychodzi za Aziza z powodu uczuć, wydaje Merta - zdradza fakt, że syn Aziza zmusił ją do podpisania umowy przedślubnej. Mert jest zaskoczony a Aziz wściekły na syna.

Huma i jej mąż postanawiają zdradzić Azizowi wszystko, co wiedzą już na temat Selin, a Esra przychodzi do pokoju Selin i pociesza ją; tłumaczy, że Aziz kłóci się ze swoim synem często. Kiedy Francuzka zostaje sama, znowu dzwoni do niej nieznany rozmówca. "Jeszcze tylko trochę Selin. Kiedy Aziz Alkan podpisze, koszmar się skończy" - mówi tajemniczy mężczyzna.

Kolejnego dnia Huma odwiedza Aziza i… pokazuje mu zdjęcia Selin i Emre. Co na to Alkan? Zaczyna się wściekać – ale nie na Francuzkę, tylko na swoją siostrę.

- „Coś ty zrobiła! Jak możesz wynająć kogoś, kto będzie śledził kobietę, którą chcę poślubić?!” – krzyczy.

Selin od rana nie ma w domu. Z samego rana wsiadła do taksówki i gdzieś pojechała. Kartal postanowił za nią podążać. Potem niespodziewanie zatrzymuje taksówkę i wciąga Selin do swojego auta. Jadą na cmentarz. Tam pokazuje Selin grób pracownika Aziza i opowiada okrutną historię jego śmierci. Kobieta jest poruszona, jednak nadal nic sobie nie robi z ostrzeżeń Kartala.

Okazuje się, że Kartal i Selin nie są na cmentarzu sami. Śledził i detektyw. Już wie, że to Kartal jest byłą miłością Selin…

Co wydarzy się dalej? Zapowiada się wielki zwrot akcji!

Królowa jednej nocy - odcinek 13. ZDJĘCIA

Królowa jednej nocy - odcinek 15. Streszczenie. Detektyw zdradza Azizowi, co łączy Selin i Kartala!

Więcej: