Królowa jednej nocy: odcinek 14. STRESZCZENIE. Aziz poznaje całą prawdę!

14 odcinek serialu "Królowa jednej nocy" już 19.10. w TVP1 o godzinie 18.35. To już ten moment, w którym akcja nabiera tempa a informacje o Selin, które zbiera zatrudniony przez Hume detektyw, muszą wreszcie wyjść na światło dzienne. Co się stanie w nowym epizodzie produkcji?

"Królowa jednej nocy" - odcinek 14. streszczenie wydarzeń epizodu 19.10.

W poprzednim odcinku zdarzyło się bardzo wiele. Selin ostatecznie przyjęła oświadczyny Aziza wydając przy tym zagrywkę Merta. Pokonała go jego własną bronią, bo okazało się - zgodnie z tym, co przypuszczała - Aziz wściekł się na syna. Chciał go uderzyć, ale powstrzymał go Kartal. Cała sytuacja zakończyła się wielką awanturą i wygonieniem Merta z domu. Selin, którą do niedawna mieliśmy za nieświadomą wszystkiego kobietę, okazuje się trochę bardziej przebiegła... Wcześniej sfałszowała wyniki testów DNA na ojcostwo, potem pojawiła się tajemnicza osoba z jeszcze bardziej zagadkowymi telefonami. Mamy wrażenie, że Selin uknuła jakiś spisek, w którym ktoś jej pomaga.

Oprócz tego, prywatny detektyw poskładał sobie wszystkie elementy układanki i wie już, kim jest Selin i co ma wspólnego z Kartalem.

Królowa jednej nocy - odcinek 15. Streszczenie. Detektyw zdradza Azizowi, co łączy Selin i Kartala!

Królowa jednej nocy: odcinek 14. STRESZCZENIE wydarzeń

Detektyw śledził Kartala i Selin na cmentarzu i robił im zdjęcia. Jednak zachowywał się chyba na tyle nieostrożnie, że został zdemaskowany przez Kartala, który natychmiast zabrał aparat śledczego. Kartal nie chce robić krzywdy najemnikowi; nakazuje mu opuszczenie kraju. Jednak w drodze okazuje się, że detektyw wpada w ręce Aziza. Jednak nie chce po prostu dać za wygraną i pokazuje mu zdjęcia, która zachował na karcie wyjętej z aparatu, którą ukrył przed Kartalem. Reakcja Alkana jest jednak nie do przewidzenia...

Tymczasem dochodzi do kolejnej wymiany zdań pomiędzy Selin a Humą. Siostra Alkana nie kryje już swojej niechęci wobec Francuzki. Jest przekonana, że lada moment detektyw dostarczy jej niezbitych dowodów na to, że kobieta Alkana chce go ogołocić z majątku. Niestety nie wie, że śledztwo w zasadzie zostało zakończone. W rozmowie z mężem Huma stwierdza, że nie zostawi tak tej sprawy i choć ten doradza jej, by zakończyła walkę, ona oznajmia, że nie podda się.

Matka Selin postanawia wyjechać ze Stambułu i wrócić do domu. Nie chce patrzeć, jak jej córka marnuje sobie życie. Tuz przed wyjazdem Kartal pyta ją, co miała na myśli mówiąc, że Kartal nie zna jej córki. W tym momencie dzwoni do niego telefon. Aziz wzywa go do siebie. Selin postanawia jechać z Kartalem.

Królowa jednej nocy - odcinek 16 z 21.10. STRESZCZENIE

Królowa jednej nocy: odcinek 14. ZDJĘCIA scen

Więcej: