Królowa jednej nocy - odcinek 15. STRESZCZENIE. Aziz planuje zemstę

15 odcinek "Królowej jednej nocy" w TVP1 już w czwartek 20 października o godzinie 18.35. W nowym epizodzie Alkan obmyśla plan zemsty na Kartalu.

Królowa jednej nocy - odcinek 15. Streszczenie wydarzeń epizodu 20.10.

W poprzednim odcinku Aziz dowiedział się od siostry, że Selin spotkała się z Emre. Huma mówi bratu, że Selin nie ma dobrych zamiarów i chce wyjść za mąż dla majątku. Jednak Aziz się wścieka na siostrę, że wynajęła detektywa, by śledzić jego ukochaną. Podobnego zdania jest Esra, która ma pretensje do ciotki i jej męża, że próbują mącić w związku Aziza. Tymczasem Kartal zabrał Selin na cmentarz, by pokazać jej, w jaki sposób Aziz radzi sobie z niepokornymi pracownikami. opowiada jej wstrząsającą historię, która pokazuje, jakim człowiekiem jest Alkan. Cały czas przestrzega Francuzkę, że małżeństwo z tym człowiekiem jest niebezpieczne. Wszystko obserwuje detektyw i robi dwojgu zdjęcia... Ostatecznie detektyw zostaje zdemaskowany przez Kartala, który nakazuje mu opuścić kraj i zabiera aparat ze zdjęciami jego i Selin. Jednak w drodze detektyw trafia w ręce Alkana. Szukając usprawiedliwienia, dlaczego zgodził się na to zlecenie, pokazuje Azizowi zdjęcia jego przyszłej żony i Kartala. Zdradza też, że tych dwoje nadal się kocha. Aziz w złości zabija detektywa.

Co będzie dalej?

Królowa jednej nocy - odcinek 16 21.10. STRESZCZENIE

Królowa jednej nocy - odcinek 15. STRESZCZENIE

Aziz jest wściekły. Nie może pogodzić się z myślą, że Kartal i Selin są w sobie zakochani. Przypomina sobie wszystkie ich rozmowy na temat miłości oraz to, co mówił mu Kartal kiedy chciał rozwieść się z Esrą. Wtedy Alkan nakazał mu lojalne pozostanie przy jego córce. Czy gdyby wiedział wtedy, jak bardzo można zakochać się w Selin, powiedziałby mu to samo?

Tymczasem Kartal po rozmowie z Emre dochodzi do wniosku, że musi wyjechać ze Stambułu. Chce zrealizować prośbę Esry. Kiedy Alkan wzywa go do siebie, natychmiast obwieszcza mu swoje zamiary. Wcześniej, niespodziewanie, zjawia się Esra. Jest bardzo radosna, bo Kartal wreszcie zdecydował się ratować ich związek. Selin jest bardzo zaskoczona takim obrotem sprawy. Płacze w swoim pokoju. Jest zrozpaczona.

Aziz postanawia, że wieczorem on i Kartal spotkają się na kolacji. Zaprasza zięcia do miejsca, w którym oprócz nich będzie jeszcze Selin. Bierze ze sobą pistolet...

W międzyczasie Mert, przekonany przez siostrę, postanawia wrócić do domu.

Królowa jednej nocy - odcinek 15 - zdjęcia odcinka

Więcej: