Królowa jednej nocy: odcinek 16. STRESZCZENIE. Kartal ratuje życie Merta i krzyżuje plany Aziza

16. odcinek "Królowej jednej nocy" w TVP1 w piątek 21.10. o godzinie 18.35. Czeka nas wiele zaskakujących wydarzeń, ale to tylko zapowiedź nadchodzącego szoku. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

"Królowa jednej nocy": odcinek 16. STRESZCZENIE nowego epizodu.

W poprzednim odcinku Aziz postanowił dać Kartalowi nauczkę. Alkan zaprosił zięcia do restauracji. W kolacji uczestniczy też Selin. Wie, że Aziz ma dla niej niespodziankę. Ukrył ją pod pokrywą tacy... Czekają na Kartala, który zbiera się do wyjścia. Jednak ten nie pojedzie na spotkanie... Co się wydarzy w kolejnym odcinku?

Królowa jednej nocy: odcinek 17 z 24.10. Streszczenie

"Królowa jednej nocy": odcinek 16. STRESZCZENIE

Selin jest zrozpaczona tym, że Kartal i Esra planują wyjazd. Znowu rozmawia z tajemnicza osobą:

- Nie mogę go zatrzymać. Spalam się od środka - mówi.

- Obecność Kartala jest dla Ciebie największą przeszkodą - odpowiada nieznany rozmówca.

- Nie chcę, żeby wyjechał.

- Myśl głową, nie sercem. twoje uczucia doprowadzą do zmiany twojej decyzji. Nie zapomnij o tym, co ci zrobił. nie zapomnij o tym, jak przez niego cierpiałaś.

- Kartal próbował... Chciał przyjechać - tłumaczy Selin.

- Ale nie zaryzykował, był tchórzem, nie był ciebie wart. sam tego chciał, będzie musiał za to zapłacić - odpowiada tajemniczy męski głos. Na tym jednak rozmowa się nie kończy. Zdaje się, że jest to naprawdę duży spisek...

Kartal szykuje się na spotkanie z Azizem, kiedy spotyka się z Esrą. Żona jest zaniepokojona tym, że Mert nie wychodzi z pokoju. Postanawia do niego iść - znajduje go w cieżkim stanie. Okazuje się, że jej brat próbował popełnic samobójstwo podając sobie "złoty strzał". Kartal zachowuje zimną krew, wykonuje szwagrowi masaż serca i zamiast iść na spotkanie z Azizem, jedzie z nim do szpitala.

Tymczasem w restauracji Selin i Aziz czekają na przyjście Kartala. Kobieta nawet nie domyśla się, że coś jest nie tak, choć Alkan zachowuje się nieswojo.

W szpitalu Mert walczy o życie. Okazuje się, że gdyby nie szybka reakcja Kartala prawdopodobnie by nie żył. Huma próbuje dodzwonić się do brata, jednak ten nie odbiera, uznając, że to nic ważnego. Potem dostaje wiadomość i udaje się do szpitala. Esra znajduje go, kiedy siedzi na schodach szpitala. Nie chce, by ojciec obwiniał Merta za śmierć żony Aziza. Alkan postanawia odwiedzić syna. Przed drzwiami spotyka Selin i Kartala. Bez słowa wchodzi na salę Merta. Ostatecznie ojciec i syn godzą się.

Kiedy Mert odzyskuje siły wszyscy wracają do domu. Niespodziewanie syn Alkana przeprasza Selin i Kartala. To zapowiedź wielkich zmian w życiu całej rodziny.

Już niebawem wydarzy się coś niesłychanego.

Królowa jednej nocy - odcinek 18. STRESZCZENIE i zdjęcia epizodu 25.10.

"Królowa jednej nocy": odcinek 16. ZDJĘCIA

"Królowa jednej nocy" na VOD

Po emisji każdego premierowego odcinka widzowie zobaczyć mogą powtórkę (następnego dnia o 10.55). Serial dostępny jest również w serwisie VOD - na vod.tvp.pl.

Więcej: