Królowa jednej nocy: odcinek 17. STRESZCZENIE. Selin spędza noc z Kartalem!

Królowa jednej nocy - odcinek 17 w TVP1 już 24.10. o godzinie 18.35. Selin i Kartal wreszcie razem!

Królowa jednej nocy - odcinek 17. Streszczenie nowego epizodu.

W poprzednim odcinku serialu wydarzyło się bardzo wiele. Aziz poznał całą prawdę o Selin, Mert chciał popełnić samobójstwo, jednak uratował go Kartal. Esra i Kartal obwieścili, że mają zamiar natychmiast wyjechać. Francuzka była bardzo zaskoczona tym faktem i to ją złamało...

- "Wycofuję się, nie zrobię tego!" - mówi Selin tajemniczemu rozmówcy przez telefon w nowym odcinku "Królowej jednej nocy". Ten poucza ją, że nie powinna myśleć o swoich uczuciach, bo to zniweczy ich plany. Jednak Francuzka ma już inny zamysł w głowie i postanawia, że dalej nie będzie knuła przeciw Kartalowi. Co wydarzy się dalej?

Królowa jednej nocy - odcinek 18. STRESZCZENIE i zdjęcia epizodu 25.10.

Królowa jednej nocy - odcinek 17. Streszczenie

- "Już raz straciłam Kartala. Nie chcę po raz kolejny go stracić (...). Chcę być szczęśliwa" - mówi Selin nieznanemu rozmówcy.To oznacza, że zmieniła zdanie i zamiary, co do Kartala. Ten przygotowuje się do wyjazdu z Esrą, jednak jest smutny.

W międzyczasie Oktay z pomocą policjanta poszukują prywatnego detektywa, który zaginął kilka dni temu. Są pewni, że coś mu się stało. Okazuje się, że znaleziono jego ciało. Oktay jest wściekły z powodu śmierci przyjaciela.

Selin spotyka sie z Emre i prosi go, by zabrał ją do Kartala. Kiedy do niego przyjeżdża, ten nie chce, by kobieta znowu go zwodziła. Ona jednak postanawia go pocałować. Kartal jest zaskoczony, ale wieży jej. Padają sobie w objęcia i spędzają ze sobą romantyczne chwile. W tym czasie Aziz rozmyśla o Selin a Esra pakuje się do wyjazdu, a Huma dowiaduje się, że detektyw Faud nie żyje...

Po nocy z Kartalem Selin przyjeżdża do Aziza. Ma z nim porozmawiać o ślubie. Ten pokazuje jej zdjęcia, która Faud zrobił im na cmentarzu. Potem pokazuje jej prezent - suknię ślubną. "Jeśli chcesz, będzie jako suknia ślubna albo jako całun" - mówi Aziz. Szantażem chce kobietę zmusić do ślubu. Ona jednak mówi mu, że się nie boi. Jednak Aziz nie jej chce zrobić krzywdę, tylko Kartalowi. Czy kobieta porzuci miłość, by ratować Kartala?

Królowa jednej nocy - odcinek 17. ZDJĘCIA

Więcej: