Królowa jednej nocy - odcinek 18. STRESZCZENIE i zdjęcia. Selin ucieka z Kartalem a Aziz urządza obławę.

Królowa jednej nocy - odcinek 18. we wtorek 25.10. w TVP1 o godzinie 18.35. Kartal i Selin wreszcie dojdą do porozumienia i uciekną od Aziza i jego rodziny. Jednak Alkan nie zamierza puścić im tego płazem...

18. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" przyniesie wiele kolejnych, niespodziewanych zmian. W poprzednim odcinku Selin poinformowała tajemniczego rozmówcę o tym, że nie chce więcej uczestniczyć w jego spisku. Chce być z mężczyzną swojego życia. Prosi Emre, by zabrał ją do Kartala. Wreszcie, po długim wyczekiwaniu, dwoje kochanków spędza ze sobą intymne chwile. Postanawiają uciec. Chce powiedzieć Azizowi, że nie wyjdzie za niego za mąż. Okazuje się, że Alkan już wie, że ona i Kartal są w sobie zakochani. Chce zmusić Selin szantażem, by za niego wyszła. Kartal próbuje poinformować Esrę o swoim zamiarze odejścia. Kiedy próbują porozmawiać, do pokoju wchodzi Huma. Mówi, że Aziz wzywa wszystkich. Ma im coś do obwieszczenia. Czy tym razem nic nie stanie Kartalowi i Selin na przeszkodzie i uda się im uciec? Oto streszczenie nowego odcinka "Królowej jednej nocy".

Królowa jednej nocy - odcinek 19. STRESZCZENIE

Królowa jednej nocy - odcinek 18. STRESZCZENIE

Okazuje się, że Alkan postanowił przyspieszyć swój ślub z Selin. Czeka na gratulacje od Kartala. Ten chce najpierw porozmawiać z Azizem, jednak do domu przychodzi policja. Huma jest wystraszona. Jak sie okazuje, policjanci badają sprawę śmierci Furala Sakira - człowieka, który miał na zlecenie Aziza dokonać zabójstwa. Wszyscy jadą na komisariat, gdzie Kartal i Aziz mają być przesłuchani.

Tymczasem Oktay i znajomy policjant badają sprawę zabójstwa detektywa. Były kochanek Humy oznajmia, że chce zniszczyć Alkana.

Kartal po przesłuchaniu wychodzi i zamierza uciec z Selin. Dzwoni do niej i mówi, by zebrała swoje rzeczy i Osmana. Wsiada do samochodu. Selin dzwoni do tajemniczego mężczyzny. Wreszcie widzimy jego postać, choć nie wyjaśnia się, kim jest.

- Powiedz, że nie powiedziałaś o niczym Azizowi -mówi "głos".

- Nie! Zresztą dowiedział się o Kartalu. Szantażuje mnie. Powiedział, że zabije Kartala jak nie wezmę z nim ślubu -wyjaśnia Selin.

- Kartal tu przyjeżdża i chce ze mną uciec. Jeśli z nim ucieknę to Aziz nas znajdzie i zabije. A jeśli zostanę...

- Selin, uspokój się, dopóki ja żyję nikt nie może Cię skrzywdzić. Skoro nie chcesz, to nie bierz ślubu i idź z Kartalem.

- Obiecaj mi, że nam pomożesz - prosi Selin.

Kartal przybywa do domu gotów zabrać Selin i Osmana. W tym czasie Alkan opuszcza areszt. Co sił pędzi do domu, przeczuwając, co może się stać.

W domu Fatma przygotowała dla Osmana zupę. Chce dać ją Selin i jej szuka. Nie znajduje jej jednak w pokoju i mówi o tym Humie. Kobieta i jej syn przepadli. W tym czasie Esra cały czas próbuje dodzwonić się do Kartala. Ten nie odbiera, więc ona zaczyna podejrzewać, że miał już dość jej ojca.r

Alkan wściekły wpada do domu. Rusza do pokoju Selin i zauważa, że zniknęły wszystkie jej rzeczy. Wkrótce pozostali przybywają do domu. Esra w złości mówi Azizowi przykre słowa. Ojciec wymierza jej policzek. Odchodzi w milczeniu i zwołuje swoich ludzi, by urządzić wielką obławę na uciekinierów.

Tymczasem Selin i Kartal zaszywają się w domku, skąd następnego dnia mają popłynąć jachtem tam, gdzie będą chcieć. W ucieczce pomaga im Emre. Co może zburzyć ich plan?

Następnego dnia okazuje się, że Osman jest chory...

W domu Alkana budzi się Mert. Elif przynosi mu zupę. A Esra próbuje kolejny raz popełnić samobójstwo.

Królowa jednej nocy - odcinek 20. Streszczenie epizodu z 27.10.

Królowa jednej nocy - odcinek 18. ZDJĘCIA

Więcej: