Królowa jednej nocy: odcinek 19. STRESZCZENIE. Ojciec Selin żyje i ratuje córkę. Osman chce pokonać Aziza!

Królowa jednej nocy: odcinek 19. STRESZCZENIE, zdjęcia i opis epizodu 26.10. Wiemy, kim jest tajemniczy rozmówca Selin - to jej ojciec, Osman. On i Selin są w spisku. Chcą pokonać Aziza.

Odcinek 19 "Królowej jednej nocy" w TVP1 w środę 26.10. o godzinie 18.35. Czeka nas istotny zwrot akcji. W poprzednim epizodzie Kartal i Selinpostanowili, że uciekną razem. Wcześniej Kartal z Azizem trafili na policyjne przesłuchanie, po którym Aziz został na dłużej zatrzymany. Nadarzyła się świetna okazja do ucieczki. Selin zabiera synka i ich rzeczy. Wyjeżdżają razem, a Emra pomaga im przygotować ucieczkę. Tymczasem Esra doszła do wniosku, że Kartal opuścił ją przez Aziza. Podejmuje kolejną samobójczą próbę, jednak przerywa jej Huma.

Co stanie się w nowym odcinku "Królowej jednej nocy"? Streszczenie wydarzeń.

Królowa jednej nocy: odcinek 32. Kartal skazany na dożywocie.

"Królowa jednej nocy": odcinek 19. STRESZCZENIE

Kartal postanawia zabrać Osmana do szpitala. Selin zostaje sama w domu i czeka na wieści. Aziz wzywa Sadika. Okłamuje go, że pokłócił się z Selin i nie wie, gdzie ona jest. Próbuje namówić brata Francuzki do tego, by do niej zadzwonił. W rzeczywistości chce tylko sprowokować kobietę do wykonania telefonu, by mógł ją namierzyć... Niestety, Selin nie wytrzymuje i włącza telefon... Aziz już wie, gdzie jest.

Esra próbuje wziąć się w garść. Spotyka się z dziewczyną Merta i szuka u niej pomocy i przy okazji wyjawia, że Mert próbował popełnić samobójstwo.

Kartal jest z Osmanem w szpitalu. Dziecko już czuje się lepiej. Niestety, Aziz już jedzie do Selin. Tajemniczy mężczyzna dzwoni do niej, by ją ostrzec. "Selin, pospiesz się. Aziz tam jedzie i cię zabije. Wyjedź stamtąd natychmiast" - mówi.

Selin ucieka, ale Aziz już tam jest... Udaje się jej wbiec do lasu. Trafia na drogę, gdzie zatrzymuje się auto. Okazuje się, że to tajemniczy mężczyzna, z którym rozmawia przez telefon. To jej ojciec, Osman!

Mert i Elif siedzą już z kolegą, na którego czekał Mert. Chłopak jest pod wrażeniem Elif, ale Mert mu się dziwi.

Huma znów spotyka się z Oktayem. Nie rozumie, po co wrócił. On chce zemsty na Azizie, ale chce też być blisko niej i ich córki. Ich sprzeczkę niechcący widzi dziewczyna Merta.

Tymczasem Kartal już zbiera się ze szpitala. Jest z nim Emre. Nagle przychodzi Sadik i mówi, że wie o wszystkim od Selin. Mówi, że poleciła mu zabrać Osmana. Kartal za radą przyjaciela oddaje dziecko.

"Królowa jednej nocy": odcinek 19. Zdjęcia

"Królowa jednej nocy" na VOD

Premierowe odcinki "Królowej jednej nocy" emitowane są od poniedziałku do piątku na TVP1 o godzinie 18.35. Następnego dnia o 10.55 dostępne są powtórki odcinków (piątkowy w poniedziałek). A dla tych, którzy chcą oglądać serial online, udostępniono kolejne epizody na VOD - vod.tvp.pl.

Więcej: