Królowa jednej nocy - odcinek 2: STRESZCZENIE i zdjęcia. Rozstanie Selin i Kartala

2. odcinek serialu Królowa jednej nocy w TVP1 już 30.09. o 18.35. Co się wydarzy? Po romantycznej nocy kochankowie muszą się rozstać. Kartal wraca do Turcji, gdzie czeka na niego rodzina.

Serial Królowa jednej nocy - odcinek 2. Streszczenie wydarzeń. W drugim epizodzie dowiemy się więcej na temat życia i rodziny Kartala. Poznamy relacje pomiędzy nim a przybranym ojcem - Azizem, dowiadujemy się, jaki jest stosunek Aziza do Kartala i jego drugiego syna Merta, a także widzimy walące się małżeństwo Kartala. Co wydarzy się w drugim odcinku nowego tureckiego serialu na antenie TVP1?

Królowa jednej nocy - odcinek 2. STRESZCZENIE

Poznajemy historię obecnego życia mężczyzny. Aziz, przybrany ojciec Kartala, martwi się o niego, bo ten długo nie daje znać. Jednak siostra Aziza przypomina mu o jego rodzonym synu - Mercie. Kobieta ma żal, że Aziz nie martwi się niem tak bardzo, jak Kartalem. Niestety, ojciec uważa, że jego syn nie jest tak dobry, jak Kartal. W tym samym czasie, we Francji Kartal po romantycznej nocy spędzonej z Selin przygotowuje się do powrotu do Turcji. Opowiada swojemu towarzyszowi, że się zakochał... Selin postanawia przygotować dla Kartala wyjątkowe perfumy. W ostatniej chwili dociera na lotnisko, gdzie do wylotu przygotowuje się jej ukochany. Para nie może się rozstać.

po powrocie do Turcji Kartal spotyka swoją żonę - Esrę. Ich małżeństwo nie jest udane; Esra zarzuca mu, że gdyby nie ona, to nic by nie osiągnął. Nalega na dziecko, jednak Kartal jest temu przeciwny. Oznajmia żonie, że chce się rozwieść. Esra nie wierzy w te słowa. Mąż przyznaje, że się zakochał. Kobieta zrozpaczona wybiega z restauracji. Kiedy jadą autem krzyczy: "Nie oddam cię innej!" i doprowadza do wypadku...

Kartal wychodzi z opresji bez większego uszczerbku. Esra jest w stanie krytycznym. Będąc w szpitalu odbiera telefon od Selin. "Najdroższa, dobrze, że zadzwoniłaś, chciałem usłyszeć twój głos przed snem, zanim dzień się skończy" - mówi. Zamierza porozmawiać z Azizem o relacjach z Esrą, ale jest już za późno - Aziz ukradkiem podsłuchuje rozmowę Kartala z Seliną. poleca swoim ludziom zbadać sprawę romansu. Chce dowiedzieć się, kim jest kobieta, która chce "złowić" Kartala. Wreszcie dowiaduje się prawdy od Kartala. Syn chce odejść do ukochanej, ale Aziz jest temu przeciwny.

Okazuje się, że Selin jedzie do Turcji, by odwiedzić Kartala... Kiedy się spotykają, dochodzi między nimi do wielkiej kłótni. Co się wydarzy potem?

Królowa jednej nocy - odc. 2 ZDJĘCIA

Serial "Królowa jednej nocy" emitowany jest po zakończeniu pierwszej serii produkcji "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem". Sezon 2 wkrótce będzie emitowany w Turcji, a na polską premierę przyjdzie nam jeszcze poczekać. Co już wiemy o drugim sezonie Sułtanki Kosem? Oto kilka faktów o nowej serii.

Więcej: