Królowa jednej nocy: odcinek 20. STRESZCZENIE. Ślub Selin i Aziza. W domu pojawia się jej ojciec - Osman

Nowy epizod serialu "Królowa jednej nocy" w czwartek w TVP1 27.10. o godzinie 18.35. Aziz zarządza szybki ślub z Selin. Niespodziewanie w domu zjawia się jej Ojciec. Aziz jest w szoku. Streszczenie 20. odcinka "Królowej jednej nocy".

"Królowa jednej nocy" - nowy odcinek 20. Co się wydarzy?

W poprzednim odcinku Kartal i Selin podejmują próbę ucieczki. Niestety choroba małego Osmana krzyżuje im plany. Kartal zabiera dziecko do szpitala a Selin, nie mogąc doczekać się wieści, włącza telefon zdradzając swoje miejsce Azizowi. Alkan już do niej jedzie, ale z ostrzeżeniem dzwoni tajemniczy rozmówca, z którym Selin kontaktowała się od dłuższego czasu. Okazuje się, że to jej ojciec. Kiedy Selin ucieka przez las przed Azizem nagle okazuje się, że Osman przyjechał ją uratować. Okazuje się jednak, że ojciec nie ma aż tak dobrych zamiarów względem córki. Manipuluje nią, by porzuciła chęć ucieczki z Kartalem...

"Królowa jednej nocy" - odcinek 23. STRESZCZENIE epizodu 02.11.

"Królowa jednej nocy": odcinek 20 - streszczenie

Kartal i Emre wychodzą ze szpitala i jadą do portu, gdzie miała czekać Selin. Tymczasem ona postanawia zadzwonić do Aziza: "Chodź i zabierz mnie" - mówi do Alkana. Czy to plan, który uknuli z ojcem? Kobieta jest zmanipulowana przez Osmana, który oszukuje ją, że Aziz chce zabić Kartala. Razem z ojcem jedzie spotkać się z Alkanem. Mówi przyszłemu mężowi, że jeśli  zostawi Kartala, to ona zrobi to, co będzie chciał. Aziz żąda, by została przy nim aż do śmierci. Tymczasem Kartal jest w porcie. Emre przez telefon dowiaduje się, że Selin wróciła do domu.

Aziz obwieszcza rodzinie, że jeszcze tego samego dnia wieczorem on i Selin pobierają się. Kiedy przyszli małżonkowie pozostają sami, Aziz mówi do Selin: "To twój najszczęśliwszy dzień, moja przyszła żono. Idź, przebierz się w swoją suknię ślubną, umaluj się".

W swoim pokoju Selin postanawia napisać do Kartala wiadomość. "Kartal, próbowałam, ale nie udało mi się. Mówią, że rozstanie jest grobem miłości. Mówią, że podczas długiego rozstania miłość jest zabójcza. ja już nie jestem Selin, a ty już nie bądź Kartalem". Co to oznacza?

W domu trwają przygotowania do ślubu. Selin przychodzi w sukni ślubnej, schodzi się reszta domowników. Okazuje się, że nie ma świadków. Fatma zostaje świadkową Selin, a Hakan świadkiem Aziza. Pod dom przyjeżdża Kartal. Okazuje się, że tuż obok jest też ojciec Selin... Tuż po zakończeniu zaślubin wszyscy biją brawo, a ojciec panny młodej wreszcie się ujawnia. Wchodzi do domu. Aziz jest w prawdziwym szoku. Selin i jej ojciec udają, że dopiero teraz się poznają.

Selin próbuje rozmawiać z Kartalem i tłumaczyć mu swoje zachowanie. On jednak nie chce mieć z nią już nic wspólnego. Nie wie, co kryje się za takim postępowaniem kobiety...

Osman opowiada całą historię życia - o tym, jak musiał uciekać z kraju, jak Aziz mu pomógł, jak wiele mu zawdzięcza.

"Królowa jednej nocy" - odcinek 22. STRESZCZENIE epizodu z 31.10.

Królowa jednej nocy: odcinek 20 - zdjęcia

Więcej: