Królowa jednej nocy: odcinek 22. STRESZCZENIE. Kartal wraca do firmy, a Sadik buntuje się przeciw Osmanowi

Nowy, 22. odcinek "Królowej jednej nocy" w TVP1 już w poniedziałek 31.10. o godzinie 18.35. Po latach przerwy, Kartal postanawia powrócić do firmy. Aziza nie wie, dlaczego, ale Kartal ma swój plan...

"Królowa jednej nocy" - odcinek 22. STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie tureckiej produkcji?

W ostatnich odcinkach Selin i Kartal mieli już plan ucieczki. Chcieli uciec ze Stambułu. Niestety, kiedy zachorował mały Osman, plany okazały się być niemożliwe do realizacji - tym bardziej, że do akcji włączył się nieznany dotąd rozmówca telefoniczny Selin, w którym kobieta kontaktowała się już wiele razy i prowadziła tajemnicze rozmowy. Okazało się, że to Ojciec kobiety, Osman - a miał przecież nie żyć. Mężczyzna zmanipulował swoją nieświadomą tego córkę i zmusił do powrotu do Aziza i małżeństwa z nim. W trakcie szybkiej ceremonii w domu niespodziewanie wszedł, co wywołało prawdziwy szok u Aziza.

Królowa jednej nocy: odcinek 24. Streszczenie epizodu 03.11.

Po ceremonii okazało się, że Osman zaczyna szantażować Aziza. Wygląda na to, że Alkan wreszcie znalazł przeciwnika równego sobie. Osman żąda od aZIZA POŁOWY majątku za 25 straconych lat. Grozi mu, że opowie Kartalowi prawdę o tym, co tak naprawdę stało się z jego ojcem.

Tymczasem Kartal podsłuchuje część rozmowy Alkana i Osmana i postanawia rozpocząć swoje własne śledztwo... Czy prawda o tym, co łączyło Osmana i Azizawyjdzie na jaw?

"Królowa jednej nocy" - odcinek 23. STRESZCZENIE epizodu 02.11.

"Królowa jednej nocy" - odcinek 22. STRESZCZENIE

Huma jest cały czas podejrzliwa. Wydaje jej się dziwne, że ojciec Selin nagle się pojawia, kiedy jego córka właśnie poślubiła Alkana. Tymczasem Hakan proponuje jej, by... postarali się o dziecko, a potem zauważa, że jego żona znowu umówiła się z Oktayem. Śledzi ją. Oktay mówi Humie, że nie jest już zamieszana w modrerstwo Fuada.

Osman spotyka się z Sadikiem i opowiada mu całą historię swojego życia i to, jaki był w nim udział Aziza. Chce, by Sadik był po jego stronie, jednak on chce, by Selin i Karta mogli być razem szczęśliwi. Mówi ojcu, że nie da się wciągnąć w jego gierki. Co zrobi Osman z nipokornym synem?

Kartal dowiaduje się od bezdomnego, kto zabił Furala. Mężczyzna mówi, że pojawiło się trzech meżczyzn - w tym jeden w podeszłym wieku, ale silny. Czy Kartal podejrzewa, że chodzi o Aziza? Przekonuje Esrę, by nigdzie nie wyjeżdżali. Ta, ku jego zaskoczeniu, od razu się na to zgadza. Kartal postanawia wrócić do firmy Aziza. Przegląda stare dokumenty biznesu Alkana.

"Królowa jednej nocy" - odcinek 22. Zdjęcia

Powtórki odcinków "Królowej jednej nocy" emitowane są w kolejne dni o 10.50 oraz dostępne są na VOD TVP.

Więcej: