Królowa jednej nocy: odcinek 23. STRESZCZENIE. Osman wydał plany Selin i Kartala

23. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w TVP1 w środę 2 listopada o godzinie 18.35. Streszczenie wydarzeń poniżej. Co się stanie? Mały Osman wyjawi Esrze planowaną przez Selin i Kartala ucieczkę...

"Królowa jednej nocy": odcinek 23. Streszczenie wydarzeń kolejnego epizodu.

W poprzednim odcinku Kartal wraca do pracy w firmie. Postanawia w ten sposób wykryć przestępstwa Aziza. Podejrzewa już, że to Aziz maczał palce w zabójstwie Furala. W międzyczasie Osman postanawia porozmawiać z Sadikiem. Mówi synowi o swej przeszłości i planach. Jednak Sadik nie chce, by Selin musiała trwać w fikcyjnym małżeństwie z Azizem tylko z obawy o Kartala. Zamierza powiedzieć Kartalowi o wszystkim.

Królowa jednej nocy: odcinek 24. Streszczenie epizodu 03.11.

"Królowa jednej nocy": odcinek 23. STRESZCZENIE

Kartal dowiaduje się, że Aziz przez 25 lat płacił Furalowi i że to on miał za zadanie zabić Osmana. Tymczasem Sadik jedzie do domu Aziza. Chce porozmawiać z Kartalem i powiedzieć mu o wszystkim. Osman dzwoni do Selin, by powstrzymała brata. Po kolejnej rozmowie Sadik daje się przekonać i obiecuje, że nie zdradzi tajemnicy Kartalowi.

Hakan śledzi Humę. Wie, że kobieta jest z Okrayem, ale ona go okłamuje. Mąż postanawia więc nakryć ją na gorącym uczynku i idzie do hotelu. Spotyka Humę, kiedy ta wychodzi z pokoju Oktaya.

Kartal spotyka się z Osmanem. Pyta ojca Selin o przeszłość i o to, jak zginął jego ojciec. Jednak Osman nie mówi mu prawdy. Twierdzi, że to Mustafa wdał się w jakieś zamieszanie z przemytem. Mówi też, że ostrzegał go przed Azizem. Potem Kartal pyta też o Furala. Osman wydaje się być zaskoczony, ale to tylko pozory. Kiedy Kartal odchodzi, Osman spotyka się z Oktayem. Okazuje się, że obydwaj są w zmowie i chcą tak manipulować Kartalem, by sam zapałał rządzą zemsty na Azizie. Póki co, dobrze im idzie.

W domu Esra rozmawia z małym Osmanem. Syn Selin z rozmowie pyta o to, kiedy pojadą do domku w górach. Esra go dopytuje, a chłopiec mówi, że był tam z Selin i Kartalem. Nieporadnie dodaje potem, że to miała być tajemnica... Co Esra na to?

Królowa jednej nocy - odcinek 25. STRESZCZENIE

"Królowa jednej nocy": odcinek 23. Zdjęcia

Więcej: