Królowa jednej nocy: odcinek 24: STRESZCZENIE. Esra coraz bliższa prawdy o romansie Kartala i Selin

24. odcinek "Królowej jednej nocy" w czwartek 3.11. o 18.40 w TVP1. Esra robi się podejrzliwa - zaczyna wypytywać syna Selin o wycieczkę, w którą miał wybrać się z Selin i Kartalem. Tymczasem Osman i Aziz spotykają się na rozmowie. Alkan obiecuje zapłacić Osmanowi za spokój. Okazuje się, że Kartal jest narzędziem Osmana, które ma pokonać Aziza...

"Królowa jednej nocy": odcinek 24: STRESZCZENIE epizodu z 3.11.

W ostatnim odcinku serialu Kartal postanowił wrócić do pracy w firmie. Powodem tej decyzji jest chęć sprawdzenia działań Aziza. Alkan niczego się nie domyśla, ale stale ma Kartala na oku. Tymczasem okazuje się, że Osman jest w zmowie z Oktayem. Obydwaj próbują manipulować Kartalem, by sprowokować Kartala do wyrządzenia krzywdy Azizowi. Taki jest ich plan. Selin nie wie, jakie są intencje jej ojca. Nie ma pojęcia, że on spisał już Kartala na straty. Historię Osmana zna Sadik i to on ma zamiar poinformowania Kartala o tym, co się dzieje. Jednak Selin i ojciec ostatecznie go przekonują, by tego nie robił.

Esra zaczyna robić się podejrzliwa. Wszystko przez małego Osmana, który niechcący wygadał jej, że Kartal i Selin planowali razem wyjazd. Czy żona Kartala domyśli się, co się za tym wszystkim kryje?

Królowa jednej nocy - odcinek 25. STRESZCZENIE

"Królowa jednej nocy": odcinek 24: STRESZCZENIE

"Kartal biegnie za przynętą, którą sam zarzucił (...). Musimy być ostrożni, by nie przekroczył miejsca, w którym powinien się zatrzymać" - mówi Osman do Oktaya. Widać jasno, że tych dwóch steruje Kartalem. Najpierw podrzucili mu informację o Furalu - do czego posuną się teraz? Oktay także ma interes w zniszczeniu Alkana, ale chce wcześniej odebrać Humie ich córkę - Burcu. W tym celu postanawia zostać jej nauczycielem gry w szachy.

Esra postanawia spytać Selin i Kartala o to, co usłyszała od małego Osmana. Selin wykręca się, że małemu chodzi o domek w górach, w którym wszyscy niedawno spędzili weekend. Esra początkowo daje się przekonać, ale nadal nie do końca wierzy tym tłumaczeniom...

Selin jedzie do swojego zakładu z perfumami. Próbuje komponować, ale nie może. Dzwoni do matki i mówi jej, że wszystko w porządku, jednak zaczyna płakać. Odwiedza ją Sadik. Mówi, że zrobi wszystko, by jej pomóc i namawia, by poszła za głosem serca. Kobieta przyznaje, że obawia się, że Aziz skrzywdzi Kartala.

Tymczasem Osman jest po spotkaniu z Kartalem i umawia się z Azizem. Mówi mu, że wyjawił Kartalowi prawdę o śmierci jego ojca - że to on, Osman, i Aziz zabili go razem. Potem jednak okazuje się, że to tylko manipulacja. Osman ponawia swoją groźbę - jeśli Alkan nie odda mu połowy firmy, to Kartal o wszystkim się dowie. Aziz obiecuje Osmanowi pieniądze.

"Królowa jednej nocy": odcinek 24. Zdjęcia

Więcej: