Królowa jednej nocy: odcinek 25. STRESZCZENIE. Osman zmienia żądania wobec Aziza

"Królowa jednej nocy": odcinek 25. STRESZCZENIE nowego odcinka. emisja w TVP1 w piątek 4 listopada o godzinie 18.35. Co się wydarzy? Osman robi z Aziza marionetkę, która spełni jego oczekiwania. Do czego jest zdolny ojciec Selin?

25. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" już dziś w TVP1.

W poprzednim odcinku Osman przedstawił swoje żądania wobec Aziza. Szantażem chce zmusić Alkana do przekazania mu dużej części majątku. Alkan daje sobą manipulować. Zdaje się, że i Aziz, i Kartal wpadli w pułapkę ojca Selin. Do czego jeszcze posunie się Osman?

Królowa jednej nocy: odcinek 32. Kartal skazany na dożywocie.

"Królowa jednej nocy": odcinek 25. STRESZCZENIE

Kartal udaje się z Emre do archiwum, w którym próbuje odnaleźć informacje na temat Osmana. Chce wiedzieć, co dokładnie łączy go z Azizem.Odkrywa, że Osman jest przemytnikiem i fałszerzem pieniędzy. W zebranych dokumentach odnajduje nazwisko człowieka, który zeznawał przeciwko Alkanowi. Postanawia go odnaleźć.

Aziz przypomina sobie dawne historie. Wie, że Mustafa, ojciec Kartala, zgodził się z nim kiedyś pracować, by pomóc swojej chorej żonie. Jedzie do biura swojej firmy, gdzie stawia wszystkich na nogi, próbując znaleźć pieniądze, by spełnić żądania Osmana. Księgowy mówi mu, że nie są w stanie zebrać takiej kwoty - w przeciwnym razie nie wypłacą pracownikom wypłat. Aziz nalega.

Esra próbuje wypytać małego Osmana o wcześniejszą historię z wycieczką z Selin i Kartalem. Później, przy spotkaniu z Selin, mówi sama do siebie coś, co zdradza, że już domyśla się wszystkiego...

Tymczasem Selin żali się ojcu, że nie może już wytrzymać całej sytuacji. Uważa, że Kartal jej nienawidzi. Osman pociesza ją, że musi wytrzymać już tylko trochę. "To są ostatnie dobre dni Aziza" - wyjaśnia jej.

Huma spotyka się z Zerrin. Dziewczyna Merta mówi jej, że wie o jej spotkaniach z Oktayem. Ostrzega ją, by nie brnęła w to. W międzyczasie Oktay dostaje posadę w szkole swojej córki, Burcu.

Aziz spotyka się z Osmanem, by przekazać mu część zebranych pieniędzy. "Nadszedł czas, byś ty spłacił swój dług, a na dodatek nie tylko ty będziesz przez to cierpiał" - ostrzega go Osman. Jednak okazuje się, że zmienił zdanie. Nie chce już gotówki. Żąda połowy firmy w trybie natychmiastowym pod groźbą wydania tajemnic Kartalowi i Selin.

Królowa jednej nocy: odcinek 28 z 9.11. Streszczenie. Esra atakuje Selin!

"Królowa jednej nocy": odcinek 25. Zdjęcia

Nowy odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w TVP1 już 4.11. o 18.35, a jutro dostępny będzie online - na VOD (vod.tvp.pl).

Streszczenie zostało przygotowane w oparciu o tłumaczenia grupy Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: