Królowa jednej nocy: odcinek 27. STRESZCZENIE. Esra wie o romansie Kartala i Selin! Zemści się?

27. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" we wtorek 8 listopada w TVP1 o godzinie 18.35. Co się wydarzy? Aziz zmusi rodzinę do podpisania dokumentów, a Esra dowie się, że Kartal kocha inną kobietę. Zabierze Selin na niebezpieczną przejażdżkę...

"Królowa jednej nocy": odcinek 27. Streszczenie odcinka z 8 listopada.

W poprzednim odcinku Aziz ogłosił całej rodzinie, że przekazuje połowę swojej firmy i zarządzanie nią Osmanowi. Wszyscy byli zszokowani, ale ku ich jeszcze większemu zaskoczeniu Kartal uważa jego decyzje za słuszną. Jest to tylko zasłona, która pomaga mu ukrywać, że szuka informacji na temat przeszłości Aziza. Ponownie udaje się do archiwum i odkrywa, kto zabił jego ojca.

Królowa jednej nocy: odcinek 28 z 9.11. Streszczenie. Esra atakuje Selin!

"Królowa jednej nocy": odcinek 27. STRESZCZENIE

Aziz otrzymuje komplet dokumentów do podpisania przez niego i jego rodzinę. Po złożeniu podpisu połowa firmy formalnie wejdzie w ręce Osmana. Jednak rodzina obstaje przy swoim. Mert i Huma nie chcą się zgodzić na taki obrót sprawy.

Do Selin przybywa Sadik z rodziną. Brat przekonuje ją, że nie może tak dłużej żyć. Ona opowiada mu o swoich uczuciach do Kartala.

"Znoszę wszystko dla niego. Myślisz, że się nie duszę? Codziennie widzę Karta.a Nie móc go dotknąć, nie móc z nim porozmawiać i nie móc krzyczeć. Wiesz, co to za uczucie?" - mów Selin. Niestety, jej wyznanie słyszy Esra... Żona Kartala jest wzburzona. Wpada w szał. Postanawia zabrać Selin na przejażdżkę. Zachowuje się bardzo niepokojąco.

Kartal już wie, że to Aziz zabił jego ojca. Udaje się do portu, gdzie Alkan po raz pierwszy powiedział mu, że teraz on będzie jego tatą. Dzwoni do Aziza i mówi, by przybył w to samo miejsce... Osman liczy na to, że Kartal wyrówna rachunki z Azizem i go zabije. Tymczasem do Kartala dzwoni Esra, mówi mu, że wie o wszystkim. Kartal rusza, by się z nią spotkać. Po przybyciu do domu dowiaduje się od gosposi, że Esra zabrała Selin na przejażdżkę, ale zachowywała się bardzo dziwnie. Kartal ma złe przeczucia...

"Królowa jednej nocy": odcinek 27. Zdjęcia

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: