Królowa jednej nocy: odcinek 28. STRESZCZENIE. Esra podpala dom z nieprzytomną Selin!

"Królowa jednej nocy": odcinek 28. Streszczenie nowego odcinka zapowiada wielkie zmiany. Hakan dowie się o romansie Selin i Kartala. Esra wpadnie w prawdziwy obłęd i zaatakuje Selin. To tylko część zaskakujących zwrotów akcji.

28. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w TVP1 w środę o godzinie 18.40.

W poprzednim odcinku Esra usłyszała rozmowę Selin i Sadika, w której wyznała, że kocha Kartala. Jest wściekła na męża i macochę. Postanawia zabrać ją na przejażdżkę. W międzyczasie Kartal dowiaduje się, że to Aziz zabił jego ojca. Chce się z nim spotkać w porcie. Jakie ma zamiary? Tego nie wiadomo, bo do spotkania nie dochodzi w powodu Esry. Co Esra zamierza zrobić Selin?

Królowa jednej nocy: odcinek 31. Streszczenie. Kartalowi grozi dożywocie!

"Królowa jednej nocy": odcinek 28. STRESZCZENIE

Selin i Esra są same w domku, do którego zabrała je córka Alkana. Selin widzi, że coś jest nie tak. Esra dziwnie się zachowuje, nie pozwala jej nawet zabrać telefonu z samochodu. Selin zaczyna się martwić.

"Przywozisz mnie tutaj, zatrzymujesz, zamykasz drzwi na klucz i zadajesz dziwne pytania. Mam już tego dość" - mówi Selin. A Esra na to:

"Opowiadaj o tym, co jest między tobą a Kartalem". Selin jest w szoku. Po wymianie zdań wreszcie się do tego przyznaje... Rozwścieczona Esra zaczyna przepychankę z Selin. Macocha upada na podłogę i traci przytomność. Esra podpala cały dom i odjeżdża z niego. Dzwoni do Alkana: "Tato, zabiłam Selin (...). Cały dom się pali!" - mówi. Alkan nakazuje jej milczeć i czekać na Hakana. Niestety, Esra wyjawia prawdę o romansie Selin i Kartala także wujkowi.

W tym czasie Huma umawia się z Zerrin. Opowiada jej o tym, że Aziz zmusił ją do poślubienia Hakana a ona nadal kocha Oktaya. Jest wściekła na brata, że wszystko jej odebrał. Tymczasem Oktay zaczyna zdobywać zaufanie Burcu, jako jej nauczyciel do gry w szachy. Dziewczynka opowiada mu o tym, jak bardzo kocha Hakana. Nie wie, że to Oktay jest jej prawdziwym ojcem.

Huma postanawia spotkać się z Oktayem. Mężczyzna zaprasza ją do siebie...

W międzyczasie Kartal przywozi Selin do szpitala.

Nowy wątek pojawi się także w relacji Merta i Elin. Dziewczyna wyznała mu wcześniej, że bardzo się o niego martwi. On zdaje się nie dostrzegać głębi tej sytuacji, jednak czy nie zaczyna wpadać w zauroczenie pomocą domową?

Królowa jednej nocy: odcinek 30. Aziz umierający, Kartal w więzieniu!

"Królowa jednej nocy": odcinek 28. Zdjęcia

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: