Królowa jednej nocy: odcinek 29. STRESZCZENIE. Aziz wreszcie dostanie nauczkę.

29. odcinek "Królowej jednej nocy" w TVP1 w czwartek 10.11. o godzinie 18.40. Co się w nim wydarzy? Kartal pozna całą prawdę! Dowie się, że Selin go kocha i zabierze Aziza na odludzie, by wymierzyć mu sprawiedliwość... Tak wiele nie działo się dotąd w żadnym odcinku serialu! Sprawdź spoilery 29. nowego epizodu.

"Królowa jednej nocy": odcinek 29. STRESZCZENIE.

W poprzednim odcinku Esra wpadła w prawdziwy szał. Postanowiła zabić Selin. Podpaliła dom, w którym zostawiła nieprzytomną kochankę męża. Jednak Selin została uratowana przez Kartala. Teraz wydarzenia serialu potoczą się bardzo szybko. Co się wydarzy w nowym, 29. odcinku "Królowej nocy"? Streszczenie wydarzeń poniżej.

Królowa jednej nocy: odcinek 32. Kartal skazany na dożywocie.

Królowa jednej nocy: odcinek 29. STRESZCZENIE

Kartal przywiózł Selin do szpitala. Zjawia się tam Sadik z rodziną. Prosi Kartala na rozmowę i postanawia wyjawić mu całą prawdę. Wyjaśnia, dlaczego Selin postępowała w taki sposób, że była zmanipulowana przez ojca, o którym dowiedziała się kilka lat wcześniej. Okazało się, że Osman żyje i chciał, by córka pomogła mu w walce z Azizem.

"Jeśli Selin nie wyszłaby za Aziza, to by cię zastrzelił" - wyjaśnia Kartalowi Sadik. mężczyzna postanawia odwiedzić ukochaną. Płacze przy jej łóżku, a ona nadal jest nieprzytomna. Potem zostaje przesłuchany przez policję. Okazuje się, że właśnie zbierają nagrania z monitoringu.

Kartal postanawia zabić Aziza. Kiedy ten pojawi się w szpitalu i pyta o Selin, przybrany syn odpowiada mu, że jest na dole. Aziz zjeżdża na parking, gdzie wyciąga pistolet. Jednak ktoś stoi tuż za rogiem, także z pistoletem... Oczywiście Aziz teraz zginąć nie może. Kartal zabiera go na "przejażdżkę", podczas której chce dowiedzieć się dokładnie, jak wyglądała przeszłość. W tym czasie Selin budzi się. Wkrótce potem w szpitalu pojawia się Esra, która uciekła z domu pod nieuwagę Hakana...

Kartal zawozi Aziza do opuszczonej fabryki. Przez cały czas grozi mu śmiercią... Czy zdecyduje się na strzał?

Królowa jednej nocy: odcinek 31. Streszczenie. Kartalowi grozi dożywocie!

Królowa jednej nocy: odcinek 29. ZDJĘCIA

"Królowa jednej nocy" na VOD

Przypominamy, że po emisji odcinka w telewizji materiał dostępny będzie na VOD TVP (vod.tvp.pl).

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: