Królowa jednej nocy - odcinek 3 STRESZCZENIE. Kartal porzuca Selin [ZDJĘCIA]

Królowa jednej nocy - odcinek 3 STRESZCZENIE i OPIS wydarzeń. Po wypadku Kartal porzuca Selin. Kobieta na nowo układa sobie życie. Mijają 4 lata. Matka zdradza Selin, że jej ojciec miał w Turcji drugą żonę. W życiu Selin pojawia się też nieznany brat. Co się wydarzy w 3 odcinku Królowej jednej nocy?

Królowa jednej nocy - 3 odcinek: streszczenie wydarzeń kolejnego epizodu. Emisja w telewizji już 4 października w TVP1 o godzinie 18.35. Akcja serialu zaczyna robić się coraz bardziej skomplikowana.

W pierwszych odcinkach poznaliśmy rodzinę i trudna sytuację Kartala. Wiemy, że mężczyzna trwa w nieudanym małżeństwie, a jego ślub z córką Aziza nie do końca był związany z miłością jego i Esry. Kobieta jednak uważa, że wszystko między nimi jest dobrze i oczekuje, że ich rodzina doczeka się wreszcie dziecka. Kartal mówi żonie, że chce rozwodu, ta jednak uważa, że to tylko zagrywka obrażonego męża. Kiedy ten jeszcze bardziej daje jej do zrozumienia, że to już koniec, Esra wpada w histerię. Kartal wychodzi, a ona go goni. Ostatecznie razem wsiadają do auta, które prowadzi kobieta. Dochodzi do wypadku - prowadząca auto celowo uderza w drzewo. Obydwoje trafiają do szpitala, jednak to Esra jest bardziej poszkodowana. Co wydarzy się w trzecim odcinku Królowej jednej nocy?

"Królowa jednej nocy" - odcinek 3 - STRESZCZENIE

W nowym odcinku tureckiej produkcji widzimy jak Esra dochodzi do siebie w szpitalu. Kartal zbyt nie ucierpiał, jednak kiedy dzwoni do niego Selin i dowiaduje się, że mężczyzna jest w szpitalu, postanawia go odwiedzić. Szybko przybywa do Turcji. W hotelu odwiedza ją Kartal i - ku zaskoczeniu kobiety - nie jest zadowolony z jej odwiedzin. Mówi jej o tym, jak wygląda jego życie i chce, żeby na zawsze zniknęła.

"Dlaczego przywiązujesz tak dużą wagę do jednej nocy? Myślałem - ona Francuzka, nie zwróci na to uwagi (...).  Mówię ci prawdę. Co sobie myślałaś? Spędziliśmy razem cudowny dzień, przepiękną noc i i romantyczny poranek to już do końca będziemy razem (...). Jestem żonaty, mam tu swoje życie i z powodu jednej nocy nie mogę porzucić rodziny (...) Od tej chwili ty pójdziesz swoją drogą, ja swoją. Więcej już nie chcę żadnych przygód!" - mówi Kartal.

Mijają cztery lata. Selin obchodzi urodziny swojego synka. Przychodzi niespodziewany list od jej... brata. Matka zdradza jej, że ojciec miał w Turcji drugą żonę. Sadik zaprasza Selin do siebie. Tam bohaterka poznaje... kolejnego mężczyznę. Dzieje się coś, czego nie można się spodziewać. A może - wręcz przeciwnie?

"Królowa jednej nocy" - odcinek 7. Streszczenie i zdjęcia

Królowa jednej nocy - 3 odc. ZDJĘCIA

Kiedy i gdzie oglądać "Królową jednej nocy"?

"Królowa jednej nocy" to turecki serial produkowany przez twórców "Wspaniałego Stulecia" i kontynuacji - "Sułtanki Kosem". Emitowany jest na TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.35. Powtórki oglądać można kolejnego dnia o 10.55 (powtórka odcinka piątkowego wyświetlana jest w poniedziałek). Premiera produkcji w polskiej telewizji odbyła się 29 września. Serial w oryginale ma 15 odcinków a w TVP będzie ich 45.

Oglądacie "Królową jednej nocy"?

Więcej: