Królowa jednej nocy: odcinek 33. STRESZCZENIE. Zamiary Osmana wyjdą na jaw?

"Królowa jednej nocy": odcinek 33. Streszczenie nadchodzącego epizodu to kolejny, zaskakujący zwrot akcji. Wreszcie zbliżamy się do poznania całej tajemnicy Osmana i Aziza.

Nowy 33. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w czwartek 17.11. w TVP1 o godzinie 18.35. Do końca serialu pozostało już tylko 16 epizodów. Akcja nabiera tempa. W nadchodzącym odcinku dojdzie do kolejnego przełomu. Będzie to wielki zwrot akcji, który sprawi, że bohaterowie wreszcie zaczną poznawać historię Osmana i Aziza. Co wydarzy się w 33. odcinku "Królowej nocy"?

W poprzednim odcinku Kartal został skazany na dożywocie. Teraz jest już w więzieniu i poznaje twarde reguły, rządzące tym światem...

Królowa jednej nocy: odcinek 34. Selin zdradza przed Kartalem swoje kłamstwo...

Królowa jednej nocy: odcinek 33. STRESZCZENIE

W nowym odcinku serialu zobaczymy kolejny wielki zwrot akcji. Kartal zaczyna kojarzyć fakty. dociera do niego to, że wszystko, co się wydarzyło, było planem Osmana, a Aziz był tylko jego marionetką. Niestety, Kartal po wyroku trafia do więzienia, gdzie od razu poznaje panujące tam zwyczaje... Wdaje się w szarpaninę z jednym ze współwięźniów. Tymczasem w domu Esra znowu się dziwnie zachowuje.

Osman spotyka się z Selin i Sadikiem. Przez cały czas przekonuje córkę, że to Kartal strzelił do Aziza - nikt inny nie mógł tego zrobić. Jednak Selin nie wierzy. Mówi ojcu, że już dość mu ufała. Kiedy Osman i Sadik zostają sami, syn mówi mu, że lepiej, gdyby nigdy się nie pojawił. Sadik nie chce pieniędzy Alkana. Każe Osmanowi zginąć tak, jak się pojawił.

W więzieniu odwiedza Kartala Emre. Kartal od razu dzieli się z przyjacielem swoimi przemyśleniami.

- Bracie, jak to się stało? - pyta Emre.

- Pułapka. A cóż innego mogło tu być?

- No dobrze, ale czyja to sprawka? To nie Aziz, bo to on został postrzelony. Kto inny mógłby to być?

- Osman - odpowiada Kartal.

Królowa jednej nocy: odcinek 36. Kartal raniony nożem!

Królowa jednej nocy: odcinek 33. Zdjęcia

"Królowa jednej nocy" na VOD

Przypominamy, że po emisji odcinka w telewizji materiał dostępny będzie na VOD TVP (vod.tvp.pl).

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: