Królowa jednej nocy: odcinek 4 STRESZCZENIE. Aziz zakochany w Selin przedstawia ją rodzinie.

4 odcinek Królowej jednej nocy w TVP1 5.10. o godzinie 18.35. Co się wydarzy? Nowy epizod przynosi mocny zwrot akcji i niesamowite emocje dla fanów pięknej Selin. Minęły 4 lata od jej rozstania z Kartalem, kiedy na jej drodze staje kolejny mężczyzna. Kobieta nie jest jednak świadoma, kim jest Aziz.

"Królowa jednej nocy": odcinek 4 - streszczenie wydarzeń nowego tureckiego serialu w TVP1.

W poprzednim odcinku mieliśmy spory przeskok czasowy. Zobaczyliśmy, jak Kartal porzuca Selin, by na siłę próbować układać sobie życie z żoną stosunki z Azizem, który wybaczył mu zdradę córki. Potem przenieśliśmy się do wydarzeń 4 lata później. Okazało się, że Selin była w ciąży. Pierwsza scena 3 odcinka to urodziny jej dziecka, w trakcie których kobieta odbiera list z - jak sie potem okazuje - zaproszeniem od jej nieznanego jej wcześniej brata - Sadika. Ten zaprasza Selin do siebie w odwiedziny. Bohaterka zabiera dziecko i jedzie do Sadika, do Turcji. Okazuje się, że jest on związany z ojcem Kartala. Ale przecież Selin nie zna Aziza i nie wie, że to z jego synem przeżyła cudowny, chwilowy romans. Kiedy Aziz po upadku na kamienie budzi się i widzi nad sobą Selin, która próbuje go ocucić, natychmiast jest pod wrażeniem jej urody... i zakochuje się w niej.

Królowa jednej nocy - odcinek 4: STRESZCZENIE

Aziz zaproponował Selin, by ona i jej syn pojechali z nim do Stambułu. Chce, by kobieta lepiej go poznała i wtedy podjęła decyzję o tym, czy mogą być razem. Selin czuje, że jej dziecko musi mieć ojca a widzi, że Aziz ma świetny kontakt z małym Osmanem. dlatego się zgadza. Obydwoje przyjeżdżają do miasta. Aziz obwieszcza swojej rodzinie, że wieczorem przedstawi im nową kobietę życia. Nie wszyscy w rodzinie są z tego zadowoleni. Emer obawia się straty majątku. Z kolei Kartal gratuluje ojcu i mówi mu: "Nie rezygnuj z miłości przez kogokolwiek". Aziz jest zmieszany, wie, że wymusił na Kartalu porzucenie marzeń o życiu z Selin. Kiedy nadchodzi wieczór, Selin przybywa do domu Aziza. Wtedy Kartal dowiaduje się, że jego ojciec zakochał się w tej samej kobiecie, co on...

"Królowa jednej nocy" - odcinek 6. Streszczenie i zdjęcia

Selin i Kartal bez porozumienia jednomyślnie postanawiają udawać, że się nie poznali. Przy stole jednak dochodzi między nimi do dziwnej wymiany zdań, a potem spotykają się na korytarzu. Kartal ostrzega Selin, że to, co się dzieje, jest dla niej niebezpieczne.

- "Jeśli jesteś tu po to, o czym ja myślę, to nie rób tego. To bardzo niebezpieczne Selin" - mówi Kartal.

- "Nie wiem, o czym myślisz. Jestem na wakacjach. (...) Nie jestem tu z powodu, o którym pomyślałeś. Przez przypadek poznałam Aziza, przez przypadek przyszłam do tego domu. Gdybym wiedziała, że ciebie tu zastanę, nie przeszłabym przez próg" - odpowiedziała Selin. "Umarłeś dla mnie 4 lata temu w tym hotelowym pokoju".

Aziz mówi swojej rodzinie, że złożył Selin propozycję, by została u nich na zawsze. Esra nalega, by wybranka ojca z nimi została. Selin oznajmia, że bardzo chciałaby z nimi wszystkimi zostać...

Królowa jednej nocy - odcinek 4: ZDJĘCIA

Królowa jednej nocy - 4 odcinek w TVP1 5 października o 18.35. Powtórka 6.10. o 10.55.

Więcej: