Królowa jednej nocy: odcinek 43. STRESZCZENIE. Kartal niewinny!

43. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w piątek 02.12. w TVP1 o godzinie 18.35. Selin postanowiła donieść na ojca. Kartal jest oczyszczony z zarzutów.

"Królowa jednej nocy": odcinek 43. Streszczenie wydarzeń nowego epizodu.

W poprzednim epizodzie Selin zobaczyła zawartość płyty CD. Dowiedziała się, kim naprawdę jest jej ojciec. Wie, że Kartal chce ją chronić, dlatego nic jej nie powiedział. Czy postanowi działać na własną rękę?

"Królowa jednej nocy": odcinek 43. STRESZCZENIE

Burcu oznajmia Humie, że zgadza się na jej rozwód z Hakanem, ale chce pozostać przy ojcu. Huma jest zrozpaczona.

Aziz wpada w sentyment. siedzi w biurze i ogląda zdjęcia Selin. Nagle przychodzi Esra. Jest wściekła na ojca, że nie chce się rozwieźć z kobietą, która zniszczyła im życie, ale jej samej nakazuje rozwód z Kartalem.

Sadik przed wyjazdem żegna się z Selin. Okazuje się, że był śledzony i doprowadził ludzi Osmana do Kartala. Osman postanawia skontaktowac się z Oktayem, by powiedzieć mu, że Kartal już nie ucieknie przed policją. Nie wie, że Oktay już jest po stronie Kartala. Postanawia ostrzec zakochanych. Dzwoni do Emre, który po załatwieniu paszportów wraca do domu. Niestety, ten właśnie zmienia koło, bo złapał gumę, i nie odbiera telefonu. Policja już jedzie.

W międzyczasie Sadik udaje się do Aziza. Oznajmia wszystkim, że Alkan jest zabójcą ojca Kartala. Wszyscy są zszokowani.

Kiedy Kartal próbuje uciekać przed policją, okazuje się, że przyjechała z nimi Selin.

- Już nie musisz uciekać. Wszystko się wyjaśniło. Już wiadomo, że jesteś niewinny! - krzyczy Selin do Kartala. Wszyscy udają się na policję.

Okazuje się też, że Oktay postanowił udać się na policje i złożyć zeznania świadczące przeciw Osmanowi. Zobowiązuje się też pomóc w ujęciu Buluta. Policja montuje mu ukryty mikrofon. Na komisariat zostaje wezwany także Aziz.

Kartal i Selin na komisariacie dowiadują się, że Kartal zostanie oczyszczony z zarzutów, ale będzie musiał odpowiedzieć za ucieczkę z więzienia. Oktay jest przygotowywany do spotkania z Osmanem. Policja zakłada mu ukryte podsłuchy.  Kiedy Bulut dzwoni, Oktay umawia się z nim na spotkanie pod pretekstem, że czegoś od niego potrzebuje.

"Królowa jednej nocy": odcinek 43. ZDJĘCIA

"Królowa jednej nocy" na VOD

Przypominamy, że po emisji odcinka w telewizji materiał dostępny będzie na VOD TVP (vod.tvp.pl).

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: