Królowa jednej nocy - odcinek 5. STRESZCZENIE i nowe zdjęcia.

Streszczenie 5. odcinka serialu Królowa jednej nocy. W tym epizodzie zobaczymy, jak Aziz stara się o względy Selin. Jednak nie wszyscy są zadowoleni z rozkwitającej miłości. Nowy odcinek tureckiej produkcji w TVP1 6.10. o godzinie 18.35.

Królowa jednej nocy - odcinek 5. Streszczenie wydarzeń nadchodzącego epizodu.

Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich widzów poprzedniego odcinka było pojawienie się Selin w domu Aziza i jej zagadkowe konwersacje z Kartalem. Kobieta wyznała mu, że umarł dla niej w chwili, kiedy ja porzucił. Nie przyznaje jednak, że była w ciąży. Kartal chce, by jego ukochana wyjechała ze Stambułu. Uważa, że wszystko dzieje się, bo kobieta chce się na nim mścić. Ostrzega ją też, że to jest niebezpieczne. Myśli, że jeśli Aziz się dowie, że to z Selin Kartal zdradził Esrę, to będzie groźny dla nich obydwojga. Co stanie się w 5 odcinku?

"Królowa jednej nocy" - odcinek 7. Streszczenie i zdjęcia

Królowa jednej nocy - odcinek 5. STRESZCZENIE

W kolejnym, 5 odcinku Królowej jednej nocy widzimy jak Kartal po powrocie z hotelu kłóci się z żoną. Esra stwierdza, że od czterech lat mężczyzna jest myślami gdzie indziej, nieobecny. On mówi do niej: "Na moim grobie napisz: umarł z powodu obietnicy wierności". Okazuje się, że na powrót Kartala czekał także Aziz. Rozmawia z nim o swojej wybrance i zdradza mu, że nie dba o to, co myśli rodzina i przyznaje, że Kartal nie powinien go był posłuchać 4 lata temu. Siostra Aziza podsłuchuje rozmowę i zaczyna się obawiać utraty majątku w razie ślubu brata z nową kobietą. Opowiada o tym rodzinie i sugeruje, by sprawdzić, kim jest Selin. Niespodziewanie Francuzka otrzymuje wsparcie ze strony Esry. Córka Aziza nie zamierza mysleć o przeszłości, tylko o przyszłości i tym, czy jej ojciec będzie z Selin szczęśliwy.

Aziz zaprasza Selin do swojej firmy i zamierza opowiedzieć jej historię swojego życia. Niespodziewanie pokazuje jej... swój grób. Mówi, że przez ponad 20 lat swojego żył tak, jakby go nie było. Opowiada o tym, jak źle czuł się po śmierci żony. Przez cały czas ją uwodzi, mówi, że teraz już nie potrzebuje tego grobu, bo to Selin wybudziła go ze śmierci. Niestety, kobieta ciągle przypomina sobie chwile spędzone z Kartalem...

Królowa jednej nocy - odcinek 5. ZDJĘCIA

Więcej: