Królowa jednej nocy: odcinek 6 - STRESZCZENIE. Selin poznaje historię małżeństwa Esry i Kartala

6 odcinek serialu "Królowa jednej nocy" - streszczenie wydarzeń epizodu z 7 października. Selin pozna tajemnicę małżeństwa Esry i Kartala. Aziz przez cały czas będzie starał się o względy Francuzki. Czy jego ukochana postanowi zostać? Sprawdź opis 6. odcinka tureckiego serialu.

"Królowa jednej nocy": odcinek 6 - streszczenie. Aziz coraz bardziej okazuje swoje uczucia Selin. Zdradził jej, że dzięki niej odżył po wielu latach smutku i na jej oczach zniszczył swój symboliczny grób. W międzyczasie rodzina Aziza - szczególnie siostra i syn Mert - knują przeciw Francuzce. Postanawiają wynająć prywatnego detektywa.

"Królowa jednej nocy" - odcinek 7. Streszczenie i zdjęcia

Królowa jednej nocy - odcinek 6: STRESZCZENIE

Aziz organizuje wyjście całej rodziny do klubu, gdzie mają się bawić. Kartal choć zbyt nie chce, to i tak również wybiera się na imprezę. Przy okazji mówi Azizowi kilka słów prawdy o ich relacji: "Nie jestem dla ciebie zięciem, ani dzieckiem, sierotą, którego ty usynowiłeś. Jestem twoim sumieniem (...). Byłem przy pojawieniu się twojej żony. Byłem przy pojawieniu się twoich dzieci. Byłem, kiedy pojawiły się pieniądze. Wiedz, Aziz Alkan, że tę ścieżkę przeszedłeś ze mną".

W klubie Esra wyjawia Selin tajemnicę jej małżeństwa z Kartalem - opowiada o tym, że mąż ja zdradził 4 lata wcześniej, że się zakochał i zażądał rozwodu. Wtedy ona postanowiła podjąć próbę zabicia ich obydwojga. Z ust Esry pada też bardzo ważna informacja: jeśli Aziz poczuje się niekochany, to na pewno zrobi to samo. Selin jest tym wyraźnie zaniepokojona. Krótko po tym między Selin a Mertem dochodzi do przykrej sytuacji. Z opresji kobietę ratuje Kartal. Mężczyzna gdzieś prowadzi ją, by pokazać, jak Aziz załatwia swoje porachunki. Jest zdruzgotana.

Następnego dnia Emer przysiada się w parku do Selin. Kobieta domyśla się, że to Kartal przysłał przyjaciela. Mężczyzna opowiada jej, że Kartal dlatego chciał się rozstać, bo obawiał się, że Aziz ją skrzywdzi. Całą rozmowę obserwuje i fotografuje śledzący Selin detektyw. "W tej rodzinie są sami wariaci. Kartal nie chce, żebyś ucierpiała (...). Nikt oprócz ciebie nie przywróci go do życia. On do tej pory bardzo cię kocha" - mówi przyjaciel Kartala i zabiera do niego Selin. Co się wydarzy?

Królowa jednej nocy - odcinek 6: zdjęcia

Śledzicie odcinki "Królowej jednej nocy"? W kolejnym czeka Was jeszcze więcej zaskoczeń!

Więcej: