Królowa jednej nocy: odcinek 7. STRESZCZENIE. Selin przyjeżdża do Kartala.

7 odcinek "Królowej jednej nocy" zakończy się dla fanów prawdziwym szokiem! Emisja nowego epizodu już w poniedziałek 10 października. Sprawdź, o czym będzie "Królowa jednej nocy" odc. 7. Streszczenie wydarzeń poniżej.

"Królowa jednej nocy" odcinek 7 - streszczenie akcji nowego epizodu. W poprzednich odcinkach akcja zaczęła przyspieszać. Kartal i Selin spotkali się w Turcji, kiedy kobieta przybyła do Stambułu u boku Aziza. Kochankowie nie przyznali się, że coś ich łączyło. Kartal nadal ją kocha i namawia do tego, by wyjechała. Obawia się, że porywczy Aziz zrobi jej krzywdę, jeśli prawda wyjdzie na jaw. Zdaje się, że Selin martwi się, że jej uczucia do Kartala odżyją. Żona Kartala zdradza jej okoliczności zdrady męża i mówi, jak doszło do wypadku. Przypadkowo Francuzka odkrywa też prawdziwą twarz Aziza. Czy wróci do Francji? Co stanie się dalej? Okazuje się, że 7 odcinek "Królowej jednej nocy" przyniesie widzom ogromne zaskoczenie.

"Królowa jednej nocy" - odcinek 7. STRESZCZENIE

Po imprezie w klubie, następnego dnia Selin przyjeżdża do Kartala, który jest w domu przyjaciela. I Selin, i jej ukochany znają prawdę – że nadal łączy ich miłość. Kobieta zrozumiała, dlaczego jej ukochany musiał postąpić w taki sposób 4 lata wcześniej. Padają sobie w ramiona. Selin mówi do Kartala: „Nie zostawiaj mnie więcej”. A Kartal chce, by wyjechali. Musi pojechać do domu po paszport, a ona ma zaczekać w hotelu.

W międzyczasie odwiedza ją Aziz. Dowiaduje się, że Selin zdecydowała się wyjechać. Mężczyzna próbuje prosić ją, by została. Ona jednak przypomina mu, że to ona miała podjąć decyzję, a on obiecał jej zdanie uszanować. Aziz w milczeniu wychodzi z jej pokoju i zmierza w kierunku hotelowego wyjścia. Tymczasem, do hotelu przyjeżdża już Kartal…

Mężczyznom udaje się na siebie nie wpaść. Jednak za chwilę czeka nas największy zwrotem akcji w tym odcinku. Tego, co stanie się potem, widzowie się naprawdę nie spodziewają! Czy mogło być tak pięknie?

"Królowa jednej nocy" odcinek 7 - ZDJĘCIA

Więcej: