Królowa jednej nocy: odcinek 8 - STRESZCZENIE. Selin zostaje z Azizem, Kartal jest zdruzgotany

8 odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w TVP1 już 11 października o godzinie 18.35.

Królowa jednej nocy - odcinek 8 - streszczenie nowego epizodu serialu.

Selin dzwoni do Aziza, że jednak chce zostać. Ten przyjeżdża bez wahania i zabiera ją i syna do siebie. Wszystko ze łzami w oczach obserwuje Kartal. Niestety, jemu nie uda się już uniknąć przykrej sytuacji – zostawił przecież Esrze list. Żona tragicznie przeżywa wiadomość od Kartala. Wsiada do samochodu i rusza przed siebie.

Królowa jednej nocy - odcinek 8. STRESZCZENIE

W tym czasie Aziz wraz z Selin i jej synem przybywają do domu. Rodzina Aziza obserwuje ich zza okna. Nie są z tego szczególnie zadowoleni. Okazuje się, że Esra przyjechała do Emre. Zaczyna grozić mu nożem. Nerwowo szuka Kartala, jednka go nie znajduje. Odgraża się przyjacielowi męża: „jeśli wiesz, gdzie on jest, ale mnie oszukałeś, pożałujesz tego” – mówi. Nagle nie wiadomo skąd pojawia się Kartal. Opowiada Emre, że Selin jest okrutna i wszystko ukartowała. Emer w to jednak nie wierzy.

Aziz postanawia pomóc córce – chce odszukać Kartala. Opowiada Selin, że to wszystko przez niego, bo powiedział mu niedawno, że trzeba walczyć o swoją miłość. Wyjawia tez kobiecie, że Esra jest dokładnie taka, jak on – jeśli już raz się zakocha w kimś, to nie odpuści. Selin jest zaskoczona i zaniepokojona tym wyznaniem.

Królowa jednej nocy - odcinek 10. STRESZCZENIA epizodu 13.10.

Królowa jednej nocy - odcinek 8: zdjęcia odcinka

Więcej: