Królowa jednej nocy: odcinek 9. STRESZCZENIE. Kartal grozi Selin!

Królowa jednej nocy: odcinek 9 - STRESZCZENIE i zdjęcia epizodu 12.10. Kartal już wie, że Selin go nienawidzi i postanawiła zostać z Azizem. Jednak jej obecność jest dla Kartala nieznośna. Grozi kobiecie, że wyda ich sekret Alkanowi.

9 odcinek "Królowej jednej nocy" w TVP1 już 12 października o 18.35. Co wydarzy się w nowym epizodzie? Kartal po próbie ucieczki z Selin - a właściwie próbie, do której nawet nie doszło - został przez nią odtrącony. Francuzka powiedziała mu, że go nienawidzi. Rzuciła mu na stół pieniądze, którymi 4 lata wcześniej chciał ją przekupić, by dała mu spokój. Jest zdruzgotany, kiedy okazuje się, że jego ukochana postanawia pozostać z Azizem. Nie wiedział, co ma zrobić - postanawia zaszyć się w domu przyjaciela. Aziz jedzie go szukać.

Królowa jednej nocy - odcinek 13. streszczenie i zdjęcia

Królowa jednej nocy - odcinek 9. Streszczenie

Kartal domyśla się, że syn Selin jest jej synem. Jednak kobieta ciągle temu zaprzecza. Następnego dnia po jej nieudanej ucieczce z Kartalem, kobieta wraz z Azizem wyjeżdża do domku w górach. Mają spędzić tam kilka dni sami. Jednak Selin postanawia zaprosić Esrę i Kartala. Już na początku wizyty Selin i Kartal zostają sami. Kobieta jest oschła, jednak wywiązuje się między nimi zagadkowa rozmowa.

Cztery lata żyłem marzeniami o Tobie – dlatego nie umarłem, jak widzisz” – wyjawia Kartal.

„Jesteś tu ostatnim człowiekiem, który może mówić cokolwiek o miłości” – odpowiada Selin.

Jestem jedynym człowiekiem, który może tu mówić o miłości” – odbija Kartal.

Przez chwilę nie wiemy, co się wydarzy, jednak Selin odpycha Kartala. Ten grozi jej, że kiedy tylko do domku wróci Aziz, od razu zdradzi mu prawdę. I tak też robi...

W ostatniej chwili przerywa mu Esra, która wraz z Osmanem przychodzi do domu. Kartal wreszcie dowiaduje się, że Selin ma dziecko i jest to ten sam chłopczyk, z którym niedawno w hotelu jadł frytki...

Następnego dnia wszyscy idą na spacer do lasu. Okazuje się, że mały Osman zaginął. Wszyscy zaczynają go szukać. Biegając po lesie Selin przewraca się i skręca nogę, jednak Kartal, który jest tuż obok, pomaga jej i odnajduje wreszcie chłopca. Razem wracają do szukających ich Esry i Aziza. Tuż po tym Esra mówi mężowi, że chciałaby mieć dziecko. Jednak Kartal najpierw chce dowiedzieć się, czy Osman jest jego synem. Postanawia zrobić testy na ojcostwo.

Mert i brat Aziza spotykają się z Emre. Próbują wyciągnąć od niego jakiekolwiek informacje na temat Selin. Chcą upewnić się, czy mężczyzna wie, że to własnie ta kobieta jest ukochaną Aziza. Stwierdzają, że przyjaciel Kartala celowo ukrywa prawdę.

W międzyczasie do Sadika dzwoni nieznajoma osoba z informacją, że jego ojciec - a także ojciec Selin - żyje. Sadik przybywa do Stambułu i informuje o tym Selin. Aziz jest zaniepokojony wizytą brata swojej ukochanej.

Królowa jednej nocy - odcinek 12. STRESZCZENIE epizodu 17.10.

Królowa jednej nocy - odcinek 9: ZDJĘCIA

Więcej: