Królowa jednej nocy: odcinek 39. STRESZCZENIE. Esra zeznaje: to ona strzelała

39. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w TVP 1 w piątek 25 listopada o godzinie 18.35. W poprzednim odcinku Aziz pogrążył Kartala, zeznając, że to on do niego strzelił. Okazuje się jednak, że grono osób przychylnych Kartalowi jest coraz większe. Co się wydarzy w 39. epizodzie serialu?

"Królowa jednej nocy": odcinek 39. Streszczenie wydarzeń nowego odcinka.

W poprzednim epizodzie Sadik, który został przez Kartala wtajemniczony w całą sprawę i który już wie, że to jego ojciec jest winny wszystkim ostatnim wydarzeniom, wykradł płytę CD, którą Osman dostał od Oktaya. Mają na niej znajdować się nagrania ze szpitala, choć nie do końca wiadomo, co dokładnie na nich może być. Płyta jest dla Osmana ważna. Bulut jeszcze się nie zorientował, że CD zniknęło, a Sadik już pojechał z nim do Kartala i Emre. Niestety, okazało się, że płyta jest pusta. To znaczy, że Oktay już sobie pogrywa z Osmanem...

"Królowa jednej nocy": odcinek 39. STRESZCZENIE

W nowym odcinku Huma spotyka się z Oktayem. Jest na niego wściekła, że znów ją zawiódł. Zaufała mu, a on bez jej wiedzy został nauczycielem Burcu. Kobieta uważa, że nie może na nim polegać, bo nic się nie zmienił. Czy mężczyzna będzie chciał odzyskać jej zaufanie - np. przez pomóc w odnalezieniu sprawcy napaści na Alkana?

Tymczasem Osman nadal szuka płyty. Okłamuje Selin, że szuka paszportu. Jest coraz bardziej przerażony.

Hakan rozmawia z Burcu. Córka nie chce, by Oktay był w jej szkole nauczycielem.

Esra budzi się w domu obcego mężczyzny. Człowiek uratował ją, kiedy stała nad klifem i chciała skoczyć. Dziewczyna nie pamięta, co robiła, ani skąd się tam wzięła. Po rozmowie z rybakiem wpada na pomysł, jak może ocalić Kartala. Zgłasza się na policję i twierdzi, że to ona strzelała do Aziza.

W szpitalu Aziz dochodzi do siebie. Ma być pod stałą kontrolą, ale lada chwila wyjdzie do domu. Do szpitala przychodzi Elif, która od pewnego czasu jest z Mertem w bliskiej relacji. Czy między nią a synem Alkana jest coś więcej, czy też Mert tylko bawi się dziewczyną?

Dochodzi do kolejnych przełomowych zdarzeń. Kartal odnajduje Oktaya. Kiedy razem jadą samochodem, dzwoni Osman i dopytuje go płytę. Mają się spotkać.

Alkan rusza na poszukiwania Selin, tymczasem ona właśnie jest w towarzystwie Sadika, Emre i... Kartala.

Królowa jednej nocy: odcinek 39. ZDJĘCIA

Więcej: