Królowa jednej nocy - odcinek 34, STRESZCZENIE. Kartal wie, że jest ojcem Osmana

34. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" W TVP1 w piątek 18. listopada o godzinie 18.35. Selin zdradza Kartalowi prawdę. Mówi, że go okłamała w sprawie ojcostwa. Osman wprowadza nowe porządki w firmie. Kartal chce, by Emre śledził poczynania ojca Selin.

"Królowa jednej nocy": odcinek 34. Streszczenie.

W poprzednim epizodzie Kartal wreszcie poskładał w całość elementy trudnej układanki. Już domyśla się, że to Osman stoi za tym wszystkim, co przez ostatnie miesiące działo się w rodzinie Alkana. Teraz także i on padł ofiarą wielkiego spisku, którego inicjatorem jest ojciec jego ukochanej Selin. Co ma dalej robić?

Królowa jednej nocy: odicnke 35. STRESZCZENIE. Osman chce zabić Kartala!

"Królowa jednej nocy": odcinek 34. Streszczenie

Okazuje się, że Kartal chce, by udział ojca Selin w we wszystkich wydarzeniach został dla niej tajemnicą. Nie wie, że Selin połowicznie zna prawdę i też ją przed nim ukrywa. Obiecuje jednak sobie, że wyjdzie z więzienia i da nauczkę Osmanowi.

- "Skoro Osman mnie tu zamknął, to klucze są z nim (...). Będziesz śledzić Osmana, Emre. Dowiesz się, co on wyprawia. Musi być w tym jakaś dziura" - mówi Kartal.

-" To, co twoje,jest dla mnie bardzo cenne" - mówi Emre. Widzenie się kończy.

W domu Merta martwi się stanem Esry. Kobieta zdaje się mentalnie poruszać po kompletnie nierealnym świecie. Wcześniej, czekając na Kartala, prasowała jego koszule.

Huma spotyka się z Hakanem. Mężczyzna chce walczyć o ich małżeństwo, ale Huma go zbywa. Przypomina mu, że Burcu nie jest jego córką. Na to on mówi, że jest, bo to on ją wychował. W tym czasie Oktay szuka sobie wygodnego gniazdka. Chce zostać w mieście na stałe.

Tymczasem Kartal w więzieniu przygotowuje się do posiłku. Dwóch mężczyzn nie jest nastawione pozytywnie do nowego towarzysza w celi, ale Kartal się ich nie obawia. Znajduje też przyjazną mu osobę - lekarza, który został niesłusznie skazany. Więzień pyta Kartala o Selin - okazuje się, że Kartal mówił o niej przez sen. W tym czasie ona postanawia powiedzieć małemu Osmanowi, kto jest jego ojcem. Wybiera się też na odwiedziny do więzienia. Mówi Kartalowi, że to on jest ojcem Osmana.

W firmie Osman zaprowadza nowe porządki i ciągle wypytuje o stan Aziza. Próbuje też nawiązać z Hakanem nić porozumienia, ten jednak nie daje się omamić; nakazuje pracownikom informowanie go o krokach nowego właściciela firmy. Zdenerwowany Mert postanawia zaatakować Osmana. Wygania go z siedziby przedsiębiorstwa.

Królowa jednej nocy: odcinek 36. Kartal raniony nożem!

"Królowa jednej nocy": odcinek 34. Zdjęcia

"Królowa jednej nocy" na VOD

Przypominamy, że po emisji odcinka w telewizji materiał dostępny będzie na VOD TVP (vod.tvp.pl).

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: