Królowa jednej nocy: odcinek 36. STRESZCZENIE. Kartal ugodzony nożem!

36. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w TVP1 we wtorek o godzinie 18.35. Kartal chce wydostać się z więzienia, ale zostaje ranny. W międzyczasie Aziz budzi się ze śpiączki.

"Królowa jednej nocy": odcinek 36. Streszczenie wydarzeń kolejnego epizodu serialu. W poprzednim odcinku Kartal upewnił się, że to Osman stoi za wszystkimi złymi wydarzeniami, które działy się w ich życiu. To on strzelał do Aziza, ale chce wrobić Kartala.

"Królowa jednej nocy": odcinek 36. STRESZCZENIE

Oktay jest proszony go gabinetu dyrektora. Okazuje się, że to Hakan chce poznać nauczyciela gry w szachy. Tymczasem Oktay już organizuje atak na Kartala w więzieniu. Dzwoni do niego Osman. Oktay potwierdza, że już niebawem Kartal i Aziz spotkają się na tamtym świecie. Po chwili Oktaya odwiedza Hakan i nakazuje mu, by trzymał się z daleka od jego rodziny. Rozmowę słyszy Burcu...

Huma przebywa w szpitalu. Pielęgniarka oznajmia jej, że Aziz odzyskał przytomność.

W więzieniu jeden z współwięźniów atakuje Kartala nożem, wykorzystując moment, kiedy wszyscy są zapatrzeni w kolorowe balony, które Selin puściła do nieba po drugiej stronie muru. Jednak nie jest to sprawka Oktaya, tylko... spisek Kartala! Zapłacił napastnikowi, by go ugodził, bo zamierza wykorzystać fakt pobytu w szpitalu i uciec policji. Niespodziewanie do gry włączają się nowi bohaterowie, z którymi kontaktuje się Emre. Kim jest tajemniczy Sayim, który ma zamiar spłacić swój dług? Mężczyźni mają stłuczkę, w której udział bierze karetka, wioząca Kartala do szpitala. Niedaleko pojawia się... Emre.

Tymczasem w szpitalu gromadzi się rodzina. Wszyscy cieszą się z poprawy zdrowia Aziza. Na sali pojawia się też policja, by Aziz złożył zeznania... Co powie?

Nadal rozwija się relacja Merta i Elif. Mężcyzna postanawia pocałować gosposię, a ona uważa, że jej uczucia są odwzajemnione....

Osman jest zniecierpliwiony. Dzwoni do Oktaya, zaniepokojony tym, że nie odbiera telefonu.

- Gdzie ty jesteś!? - pyta Osman.

- Co się stało, dlaczego się drzesz?

- Co się miało stać? Dlaczego nie odbierasz telefonów?

- Nie słyszałem.

- Kartal uciekł z więzienia. O tym tez nie słyszałeś? Miałeś z nim skończyć! Do niczego się nie nadajesz, teraz przyjdzie i mnie zastrzeli... Idioto!

- Tylko ty jesteś na tym świecie? Nie ma nikogo innego? Wszyscy są twoimi niewolnikami - sprzeciwia się Oktay.

Co wyniknie z tych sprzeczek? Zdaje się, że Osman niebawem straci swojego sprzymierzeńca... Obydwaj postanawiają, że i Kartal i alkan muszą umrzeć. Jesli Aziz złoży zeznania, to Kartal zostanie uniewinniony i się z nimi rozprawi. Osman nie może do tego dopuścić. Zamierza zastawić na Kartala pułapkę. Przynętą ma być Selin i jej syn. Oktay dziwi się, że Osman naraża swoich bliskich. Czy wyrzuty sumienia nakażą mu przeciwstawić się Bulutowi?

W międzyczasie przesłuchany zostaje także Sayim. Okazuje się, że prowadzi księgarnię. Nie przyznaje się do winy; policja zarzuca mu pomóc w ucieczce.

"Królowa jednej nocy": odcinek 36. Zdjęcia

"Królowa jednej nocy" na VOD

Przypominamy, że po emisji odcinka w telewizji materiał dostępny będzie na VOD TVP (vod.tvp.pl).

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: