Królowa jednej nocy: odc. 37. STRESZCZENIE. Oktay ma dowody przeciw Osmanowi

37. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w TVP1 w środę 23.11. o godzinie 18.35. Okazuje się, że Osman traci jedynego sprzymierzeńca! Oktay ma dowody przeciw niemu i chce je wykorzystać. Tymczasem Aziz znów szantażuje Selin. Czego chce teraz?

"Królowa jednej nocy": odcinek 37. Streszczenie wydarzeń kolejnego epizodu. W poprzednim odcinku Aziz Alkan wreszcie budzi się ze śpiączki. Na jego sali zbiera się cała rodzina. Po chwili pojawia się także policja. Chcą, by złożył zeznania. Co powie im Alkan w 37. odcinku "Królowej nocy"?

Królowa jednej nocy: odcinek 38 z 24.11. Aziz zeznaje, że to Kartal strzelił!

"Królowa jednej nocy": odcinek 37. STRESZCZENIE

Policja pojawia się w szpitalu. Informują rodzinę Aziza o ucieczce Kartala. Wcześniej Huma idzie porozmawiać z Burcu. Córka jest w złym stanie po przykrych wieściach na temat jej ojca. Nie chce wracać do domu.

Kartal i Emre przyjeżdżają do domku w górach, gdzie Kartal ma dojść do siebie po ranieniu nożem. Nie chce odwiedzin lekarza i sam oczyszcza swoją ranę. Selin, która już wie o ucieczce i wypadku, martwi się o Kartala. Tymczasem dzwoni do niej Aziz... Alkan postanawia zemścić się. Do swojego człowieka mówi, że "musi się pozbyć się ich wszystkich". Znowu stawia Selin ultimatum. Albo się u niego pojawi i pożegna, albo on zezna, że to Kartal do niego strzelał...

Do Kartala i Emre przyjeżdża Sadik. W tajemnicy przed Selin mężczyźni chcą uzgodnić, co dalej moga zrobić. Sadikowi trudno uwierzyć w to, że za wszystkim kryje się jego ojciec. Kartal jest pewien, że to Osman zamienił dowody bo badaniach kul i pistoletu oraz podmienił raport.

Osman tymczasem naciska na Oktaya, by ten pozbył się i Aziza, i Kartala. Ten jednak nie chce już uczestniczyć w grze Osmana, tym bardziej, że Bulut nie zapłacił mu jeszcze ani grosza za dotąd poczynione kroki. Oktay niby się zgadza, ale po chwili bierze do ręki tajemnicze CD i mówi do siebie: "Nie bedę zabójcą, Osmanie". Co znajduje się na płycie?

Po pewnym czasie Osman pojawia się u Selin. Chce ją wykorzystać do zwabienia Kartala... Znów nią manipuluje i przekonuje, że jeśli pojedzie do Aziza, to on potem zabije i ją, i Kartala...

"Królowa jednej nocy": odcinek 37. ZDJĘCIA

"Królowa jednej nocy" na VOD

Przypominamy, że po emisji odcinka w telewizji materiał dostępny będzie na VOD TVP (vod.tvp.pl).

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: