Królowa jednej nocy: odcinek 40. STRESZCZENIE. Oktay po stronie Kartala

40. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w TVP1 w poniedziałek, 28.11. o godzinie 18.35. Jeszcze tylko 9 epizodów dzieli nas od zakończenia fascynującej historii. Co wydarzy się w nowym, 40. odcinku serialu?

"Królowa jednej nocy": odcinek 40. Streszczenie wydarzeń kolejnego epizodu. Jesteśmy coraz bliżej zakończenia serialu. Znamy coraz więcej faktów, na temat Osmana i Aziza, jednak nie jesteśmy w stanie przewidzieć rozwoju wydarzeń. W poprzednim odcinku Esra postanowiła udać się na policję i zeznać, że to ona odpowiada za postrzelenie Alkana. Czy to poprawi los Kartala?

"Królowa jednej nocy": odcinek 40. STRESZCZENIE

Aziz wreszcie wychodzi ze szpitala. Pierwsze, co chce zrobić, to odnaleźć Selin. Ta jest właśnie razem z Emre, Sadikiem i Kartalem w domku, który wynajął Osman. Mężczyźni postanawiają zabrać Selin w inne miejsce, kiedy nieopodal domu pojawia się jej ojciec. Jedzie za nimi i składa zawiadomienie o tym, że znalazł zbiegłego więźnia.

Esra zeznaje policji, że to ona strzeliła do Aziza. Jednak śledczy twierdzi, że wszystkie dokumenty wskazują na to, że winny jest Kartal.

Selin, Kartal i pozostali zatrzymują się na stacji benzynowej. Osman parkuje nieopodal, z daleka już widać policję. Bulut wysiada i czeka aż policjanci zakują Kartala, który przed chwilą poszedł do toalety. Okazuje się, że to nie Kartal tylko Sadik. Policja sprawdza jego dokumenty i puszcza wolno. Osman jest wściekły.

Po zajściu z policją wszyscy ruszają w dalszą drogę. Kartal rozmawia z Oktayem, a ten zdradza mu wszystko na temat Buluta. Mówi, dlaczego chciał zniszczyć Aziza, i dlaczego był po stronie Osmana. Jednak kiedy popatrzył na Kartala i jego problemy, dostrzegł w nich siebie. Uznał, że chce pomóc Kartalowi.

- Córka mnie nie chce. Nawet jeśli nie zostawię jej ani Humy, to ona i tak nigdy mnie nie zaakceptuje. Nie przyjęła mnie jako swojego ojca, tylko jako wroga. Nie chcę, żebyś z synem przeżył to, co ja (...). Jesteś dobrym facetem, kiedyś dobrze mnie traktowałeś, byłeś jedyną osobą, która mnie wspierała - mówi Oktay, po czym daje Kartalowi płytę, która miała trafić w ręce Osmana. Mężczyźni zawierają porozumienie. Czy to pozwoli wyciągnąć Kartala z kłopotów?

W domu Emre i Kartal otwierają płytę. Widać na niej, jak Osman podmienia naboje przed ekspertyzą.

"Królowa jednej nocy": odcinek 40. Zdjęcia

"Królowa jednej nocy" na VOD

Przypominamy, że po emisji odcinka w telewizji materiał dostępny będzie na VOD TVP (vod.tvp.pl).

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: