"Królowa jednej nocy" zamiast "Sułtanki Kösem". Kiedy oglądać serial w TVP1?

"Królowa jednej nocy" to serial, który zastąpi produkcję "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". Główną rolę gra w nim Meryem Uzerli, czyli piękna Hurrem ze "Wspaniałego stulecia". O czym jest "Królowa jednej nocy" i kiedy emisja w TVP1?

"Królowa jednej nocy" zamiast "Sułtanki Kösem". To ta produkcja zastąpi w TVP1 popularny obraz, z którym już wkrótce fani będą musieli się rozstać. Ostatni, 84. odcinek serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" wyemitowany zostanie w środę 28.09. o godzinie 18.35. Wielbiciele tureckich produkcji cały czas trzymani są w tajemnicy, czy druga seria przygód sułtanki Kösem będzie emitowana w polskiej telewizji. Wiemy już jednak, co dostaną w zamian za kończący się właśnie serial.

Królowa jednej nocy: odcinek 31. Streszczenie. Kartalowi grozi dożywocie!

"Królowa jednej nocy" - o czym opowiada?

"Królowa jednej nocy" opowiada historię kobiety i mężczyzny, którzy spotykają się przypadkiem i... coś nagle zaczyna ich łączyć. On zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, choć jest facetem "po przejściach", ona jest nieufna i zdystansowana. Jednak wystarczy kilka chwil spędzonych wspólnie w romantycznej atmosferze, by poczuli więź. Jak jednak nietrudno się domyślić, nic nie będzie takie łatwe a cała historia opleciona jest intrygą. Wszystko oczywiście rozgrywa się w czasach współczesnych, co jest sporą odmianą dla fanów "Wspaniałego stulecia". Czy nowy serial przypadnie do gustu widzom tak, jak kończąca się właśnie "Sułtanka Kösem"?

Królowa jednej nocy: odcinek 30. Aziz umierający, Kartal w więzieniu!

Kiedy "Królowa jednej nocy" w TVP?

Premierowy, pierwszy odcinek "Królowej jednej nocy" na programie pierwszym TVP już 29 września o godzinie 18.35, czyli dokładnie wtedy, kiedy emitowana była "Sułtanka Kösem". Następnego dnia, o 10.55, emitowana będzie powtórka.

Łącznie pierwsza seria "Królowej jednej nocy" liczyć będzie 49 odcinków.

Będziecie oglądać nowy serial? Oto kilka zdjęć z pierwszego odcinka.

krolowa
krol
Więcej: