Królowa jednej nocy: odcinek 21. STRESZCZENIE. Noc poślubna Selin i Aziza

21. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w TVP1 28.10. o godzinie 18.35. Osman rozmawia z Azizem. Żąda połowy jego majątku. Alkan odwiedza Selin w noc poślubną...

"Królowa jednej nocy": odcinek 21. STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu?

W poprzednim odcinku Aziz dowiedział się, że jego dawny przyjaciel Osman, ojciec Selin, żyje. Osman zjawia się w domu Aziza, kiedy ten właśnie poślubia jego córkę. selin jest zmanipulowana przez Osmana, ale nie zdaje sobie z tego sprawy. Za wszelką cene chce chronić Kartala. Ten niestety o tym nie wie i nie przyjmuje już żadnych tłumaczeń kobiety. Mówi do niej, że ona już nic go nie obchodzi. Selin jest zrozpaczona.

"Królowa jednej nocy" - odcinek 22. STRESZCZENIE epizodu z 31.10.

"Królowa jednej nocy": odcinek 21. STRESZCZENIE

Osman opowiada całą historię życia - o tym, jak musiał uciekać z kraju, jak Aziz mu pomógł, jak wiele mu zawdzięcza. Potem przychodzi do Aziza, są sam na sam. Alkan pyta, po co Osman wrócił.

- Po co przyszedłeś? - pyta Aziza.

Stęskniłem się za moimi dziećmi. 25 lat... Mam im dużo do opowiedzenia. A jeśli im nie powiem, to umrę niepocieszony - mówi Osman.

- "Już pokazałeś swoje sztuczki: koledzy z wojska, jakieś zdrady, co pozostało jeszcze do powiedzenia?

- No nie wiem, może opowiem Kartalowi o Mustafie? - grozi Alkanowi Osman.

Dowiadujemy się, jak toczyły się losy Mustafy - ojca Kartala. Okazuje się, że Alkan proponował mu drukowanie pieniędzy, ale ten odmówił... Rozmowę słyszy Kartal.

Selin rozmawia z Sadikiem. Brat jest zły; nie wie, co myśleć o całym zamieszaniu. Siostra postanawia opowiedzieć mu tajemnicę swojej relacji z Kartalem. Mówi, że to on jest ojcem jej dziecka.

Tymczasem Osman i Aziz omawiają dawne sprawy. Alkan stanie się ofiarą szantażu przyjaciela. Osman wie, że Aziz kocha jego córkę.

Kartal zaczyna szukać rozwiązania całej sprawy. Chce dowiedzieć się, kim był Fural.

Selin rozmawia z ojcem. Mówi, że nie chce już w to wszystko brnąć. Okazuje się jednak, że nadal jest jeszcze coś, o czym nikt nie wie.

- Dalej w to nie idę. Poślubiłam Aziza, żeby nie skrzywdził Kartala. Nie mogę narazić go na niebezpieczeństwo. Już się skończyło tato, nie chcę tego zrobić i nie zrobię.

Po dniu pełnym wrażeń rodzina rozmawia o tym, co się stało. Huma jest wszystkim bardzo zaskoczona. Nie wierzy w zbieg okoliczności. Nie dość, że ślub odbył się tak szybko, to jeszcze nagle pojawił się na nim ojciec Selin, który miał przecież nie żyć...

Wieczorem Alkan przychodzi do Selin, która czeka w niepewności. To ma być ich noc poślubna. Aziz zaczyna zdejmować krawat... Mowi jednak Selin, by się nie bała. Wychodzi z pokoju.

Kolejnego dnia Selin spotyka na korytarzy Esrę. wypytuje ją, czy naprawdę jadą do Włoch. Esra odpoaiwada, że tak i pokazuje walizki. Niechcący z szafki wyrzuca perfumy, które Selin zrobiła dla Kartala kiedy się poznali. Mówi: "Do tej pory ładnie pachną". Na co Esra, zaskoczona, pyta: "Do tej pory?". Selin wykręca się z tej sytuacji jakąś wymówką.

Kartal z Emre jadą do lokum, w którym mieszkał Fural. Poznają tam innego bezdomnego, przyjaciela Furala.

W tym samym czasie Osman odwiedza firmę Aziza. Żąda połowy interesu...

"Królowa jednej nocy": odcinek 21. Zdjęcia

Więcej: