Królowa jednej nocy: odcinek 30. STRESZCZENIE. Aziz jest umierający, Kartal trafia do więzienia

30. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w TVP1 w poniedziałek 14 listopada o godzinie 18.35. W tym odcinku czekają nas szokujące wydarzenia! Czy Aziz umrze? Czy Kartal przyzna się do próby zabicia ojca?

"Królowa jednej nocy": odcinek 30. Streszczenie nadchodzącego epizodu. Co się wydarzy? W poprzednim odcinku Selin trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie - po tym, jak Esra pozostawiła ją w płonącym domu. Esra z kolei została zabrana przez Hakana do domu. Niestety, nie wuj jej nie upilnował i się wymknęła. Okazało się, że zmierza do szpitala, w którym jest Selin.

W międzyczasie Kartal postanowił wymierzyć Azizowi sprawiedliwość. Zabrał go do opuszczonej hali i grożąc bronią wypytywał o przeszłość. "Obaj dotarliśmy do końca drogi" - powiedział. Czy zamierza go zabić?

Królowa jednej nocy: odcinek 31. Streszczenie. Kartalowi grozi dożywocie!

Królowa jednej nocy: odcinek 30. Streszczenie

"Zawsze czułem się wobec Ciebie dłużny. Dałeś mi życie, przez które powoli wchodziłem do grobu. Odebrałeś mi wszystko: mojego ojca, moje życie, moją przeszłość, Selin" - mówi Kartal.

W tym czasie Esra wchodzi do sali, w której leże Selin. Przestraszona macocha prosi Esrę, by wyszła. Ta jednak rzuca się w jej kierunku przykładając dłoń do twarzy. Okazuje się jednak, że nie chce udusić Selin. Przychodzi po to, by prosić ją o pomoc...

Tymczasem Kartal ciągle terroryzuje Aziza. Grozi mu strzałem. Podnosi broń i chce dokonać porachunków. Po chwili zastanowienia oznajmia opuszczając broń: "Zabieram Selin i Osmana i wyjeżdżam stąd". To jego ostateczne rozliczenie z Azizem. Postanawia darować mu życie, jednak niespodziewanie ktoś oddaje do Aziza strzał. Mężczyzna pada na ziemię, a obok jest tylko Kartal z pistoletem... Wkrótce pojawia się policja. Aziz trafi do szpitala, a jego przybrany syn? Wygląda na to, że to on strzelił do Alkana... Męzczyzna w stanie krytycznym trafia do szpitala.

Wkrótce policja odwiedza Selin. Kobieta ma złożyć zeznania o tym, co się stało. Może powiedzieć, że wszystkiemu winna jest Esra. Ale czy to zrobi? Po przesłuchaniu zostaje wypisana ze szpitala i czeka na Kartala. Nie wie, że on już jest zakuty w kajdanki przez funkcjonariuszy...

W domu Huma pakuje rzeczy i zamierza wraz z Burcu wyprowadzić się. Niespodziewanie Hakan, który jest adwokatem Kartala i już wie o tym, że Aziz został postrzelony, dzwoni do Merta i powiadamia go, że ojciec trafił z postrzałem do szpitala. Wszyscy wpadają w popłoch.

Kartal zostaje przesłuchany i zamknięty za kratkami.

Królowa jednej nocy: odcinek 30. Zdjęcia

"Królowa jednej nocy" na VOD

Przypominamy, że po emisji odcinka w telewizji materiał dostępny będzie na VOD TVP (vod.tvp.pl).

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: